şükela:  tümü | bugün
  • suyun japoncası...
  • komik insan
  • haaa bi de doğru tahlil yapan kişi
  • aklınıza gelen/gelmeyen her marka parfümü piyasanın oldukça altında fiyatlarla, çiçeksepeti.com güvencesiyle alma şansı sunan e-ticaret sitelerinin taze halkası.
  • parfümlerinizi online alıyor ve çakma parfümler ile kazzzzık fiyatlardan şikayet ediyorsanız ahanda size güvenilir adres.
  • viabonte adlı sitenin yeni ismi.
  • cumartesi gecesi verdiğim siparişimi ilk iş günü içerisinde kargolayıp ikinci iş günü sabahında da elime ulaştıran site. piyasadaki en uygun fiyatla aldım sanırım. yani araştırdığım siteler ve mağazalar arasında daha uygunu yoktu evet. kargo ücretsiz ve hızlıydı. güzel paketlenmişti. bir daha ki alışverişim öncesi ilk bakacağım sitelerden biri. yalnız biraz daha fazla kozmetik ürünü bünyelerine katarsa çok daha iddialı olur bu site gibi geliyor. şu haliyle daha çok parfümlere yöneliyor. (ha bir de jimmy choo parfümünü de listeye koysanız nasıl mesut, nasıl bahtiyar olurum)
  • geçenlerde denedim bu siteyi. sipariş ettiğim parfümü piyasa fiyatının çok altında satıyorlardı. 20 saat sonra elime ulaşmıştı siparişim. ürün orjinal, fiyat duty freeden bile uygun, hız ve bilgilendirme süper.
  • bana muazzam bir online alışveriş deneyimi yaşatan girişim.

1. kullandığım parfümü piyasadaki en uygun fiyata buldum.
    2. kredi kartına taksit yaptırdım.
    3. kargo ücreti ödemedim.
    4. cuma günü akşam 5'te verdiğim sipariş, pazartesi sabah 10'da elime ulaştı.

başka sözüm yok hakim bey.
  • ürün çeşitliliği fiyat ve teslimat konularında çok başarılı gözüken ve bunu şimdilik tek alışveriş tecrübeme dayandırarak söylediğim internet kozmetikçisi. fiyat ve lojistik tarafını bu şekilde devam ettirirlerse önde giderler.