şükela:  tümü | bugün
  • lazca güneşle demektir.
  • 8 mart affından yararlanıp aramıza katılmış, olası bir sorunu durumunda varımı yoğumu ortaya koyacağım çok güzel entryleri olan yazar dost, hoş gelmiş.
  • biraz hınzır, biraz hüzünlü, biraz saf, fazlasıyla iyi. entry'lerini okurken sık sık "sen ne güzel bir insansın ya" dememe sebep olan, koca yürekli yazar.
  • dünya denen çamur deryasında yürümeye çalışan, yürüdükçe de üzerine mecburen sıçrayan çamurlara sinirlenen, içerleyen, kafaya takan, düşünen, sonra birden boşveren, tekrar neşelenen, tekrar mutlu olan, bardağın bi dolu tarafına, bir boş tarafına bakan, bakabilen badimdir, dostumdur. onun kafasında planladığı birşeyler var.o bu şeyleri gerçekleştirmek için cesur adımlar attı ve atıyor, en kısa sürede de sonuçlandırabilmesini diliyorum. "kendi olabilmek" ve "kendi gibi kalabilmek" için gösterdiği çabayı da takdir ediyorum. bir gün bir araya gelirsek, ben ud çalacağım, o söyleyecek bu arada, sesi güzelse demek ki:)
  • şarkılarıyla güne keyifli başlatan yazar.

(bkz: #40540723) den sonra başlayan güne ve haftaya iyi başlatan şarkı paylaşımlarımız büyük zevkle devam ederken, sabah dinleyip kendisiyle paylaşmayı düşündüğüm sevduğum yanımda uyusun şarkısını öğlen benimle paylaşması üzerine kalplerimizin de bir olduğunu anladığım yazardır ayrıca.**

keyfi bol, her şey hep gönlüne göre olsun.**
  • ablamdır. şu dünyada kimleri sevindirmek istersin diye sorsalar, adını verirdim.

bugün doğum günü...
    nice nice yılları, sevdiğiyle, kızıyla, torunlarıyla beraber geçirsin inşallah...

iyi ki doğdun ablacım!
  • bayramdan sonra yeni bir hayata adım atacak ablam. allah muvaffak etsin inşallah.
  • şu sözlüğün bana en güzel hediyesidir. cancazımdır. iyi ki vardır.
  • bazen bana küser en kötü huyu bu...
    aylar sonra küstüğünü unutur.
    iyi yazar, içten yazar, içinden geldiği zaman yazar ama
    sen yaz dememelisin o zaman yazamaz.
    ödev gibi algılıyor sanırım.
    kafası estiğinde yazmayı sever.
    can'dır...
  • serbest çağrışım: (bkz: majorette)