• lazca güneşle demektir.
  • 8 mart affından yararlanıp aramıza katılmış, olası bir sorunu durumunda varımı yoğumu ortaya koyacağım çok güzel entryleri olan yazar dost, hoş gelmiş.
  • biraz hınzır, biraz hüzünlü, biraz saf, fazlasıyla iyi. entry'lerini okurken sık sık "sen ne güzel bir insansın ya" dememe sebep olan, koca yürekli yazar.
  • şarkılarıyla güne keyifli başlatan yazar.

(bkz: #40540723) den sonra başlayan güne ve haftaya iyi başlatan şarkı paylaşımlarımız büyük zevkle devam ederken, sabah dinleyip kendisiyle paylaşmayı düşündüğüm sevduğum yanımda uyusun şarkısını öğlen benimle paylaşması üzerine kalplerimizin de bir olduğunu anladığım yazardır ayrıca.**

keyfi bol, her şey hep gönlüne göre olsun.**
  • ablamdır. şu dünyada kimleri sevindirmek istersin diye sorsalar, adını verirdim.

bugün doğum günü...
    nice nice yılları, sevdiğiyle, kızıyla, torunlarıyla beraber geçirsin inşallah...

iyi ki doğdun ablacım!
  • bayramdan sonra yeni bir hayata adım atacak ablam. allah muvaffak etsin inşallah.
  • şu sözlüğün bana en güzel hediyesidir. cancazımdır. iyi ki vardır.
  • serbest çağrışım: (bkz: majorette)
  • bir başlığa enrty girecektim (o başlığı ancak kendisine söylerim), kendisiyle tanıştım. sonra entry girmekten vazgeçtim. vazgeçirdi. neden bilmiyorum.

istiyorum ki; çok çok mutlu olsun. kızıyla beraber hayırlı bir ömürleri olsun. allah da kızına hayırlı kapılar açsın inşaallah.

çok yürekli ve olgun bir kadınmış. övgü dolu sözleri hakediyor.
  • buz gibi bir havada tepede parlayıp duran güneş gibiyim. varım; ama bir katkım yok soğuğu gidermeye.
hesabın var mı? giriş yap