şükela:  tümü | bugün soru sor
 • marques brownlee adlı elemanın youtube sayfasının adı. sesi tok ve genç, video kalitesi ve editleme 10 üzerinden 10. teknoloji hakkında ciddi anlamda bilgili olduğu ve her zaman ödevine çalıştığı belli. yeni ürün incelemeleri her zaman detaylı ve objektif. ayrıca merak edenlere hackintosh nasıl kurulur serisini izlemelerini tavsiye ederim.
 • tek kolu alçılı haliyle bile harika videolar yapmaya devam ediyor. ürünleri çok güzel değerlendiriyor, kağıt üzerinde göremeyeceğiniz şeylerden bahsediyor ve karşılaştırma yapmaktan, fikrini açıkça belirtmekten de korkmuyor.
  çekimlerindeki kalite de çok iyi.
 • bir süredir takip ettiğim youtuber.

  samsung galaxy s6 tanıtımı için samsung tarafından davet edilmiş kendileri. nedense ben mutlu oluyorum, sanki bizim nuriymiş de böyle videolar çekiyormuş, ünlenmiş gibi.

  bir de şu tırnaklarını yemeyi bıraksa çok iyi olacak, gerçekten telefonu tutarken falan hoş olmuyor. arkadaş tavsiyesi, ya da bi el model tutabilir artık kendine.

  neyse ilk izlenim videosuna şurdan erişebilirsiniz.
 • an itibariyle youtube kanalında

  2.262.557 abone
  220.658.236 görüntüleme

  istatistiğine sahip kişi.
 • çok kaliteli teknoloji inceleme videoları bulabileceğiniz video kanalı. teknoloji severlere tavsiye ederim.
 • (bkz: marques brownlee)

  youtube aleminde özellike ürün inceleme vs. yapanlar arasında bu elemandan daha kaliteli ekipman kullanan başka biri yok sanırım.

  (bkz: https://youtu.be/k_34vz9hack?t=20) (otomatik atlamazsa özellikle 20. saniyeden sonrası)

  (bkz: red)

  (bkz: https://vgy.me/ujhv4t.jpg)

  4k kullanıyormuş 8k siparişi vermiş. belki şuanda 8k ile çekiyordur bilemiyorum :)
 • yeni ofise taşınma muhabbeti aşırı uzayan ve eski günlerini mumla aratan youtube kanalı. eskiden okulu vardı bu adamın, fazla uğraşamıyorum diyordu ama şu ankinden daha sık video yapıyordu. sonra bir ofise taşınayım, kendime ait yerim olsun diyip kocaman bir yere taşındı, orayı adam edeceğim derken video falan çekemez oldu. hayır videoların kalitesi de artmış değil taşındığından beri. hatta ilk zamanlar ses yankı yapıyordu videolarda, şimdi bile odasında çektiği videolar kadar kaliteli değil ses olarak. hangi kafayla bu işe girişti bilmiyorum, bir de o koca alanda tek başına mı takılıyor bütün gün onu hiç bilmiyorum. garip bir tercih kendisininki.
 • incelemelerini başarılı bulduğum insan. herkes kişisel görüşlerine katılmayabililr ama sponsor etkisinde birşey yaptığını düşünmüyorum.

  fakat bahsedildiği üzere video üretimi biraz azaldı gibi. arka planda nelerle uğraşıyor bilemeyiz ama koca hangara geçince insan birşeyler bekliyor. bildiğim kadarıyla videoları kendisi çekiyor ama düzenleme için yanında 1 kişi çalıştırıyor şimdilik.
 • takipcilerine 25 ipnone x ve 25 note 8 veriyor.

  https://www.youtube.com/…vr_rti82w&feature=youtu.be

  cilginsin meeen.
 • nedense bana inanılmaz egoist birisi olarak geliyor. ne biliyim mesela bir casey neistat ya da unbox therapy ve hatta linus tech tips hatta ve hatta dave lee öyle gelmiyor.

  egoist kişiliğini pewdiepie üzerinden yaptığı göndermelerle daha da görüyorum. sadece tech review konusunda bile değil bütün youtube'un en iyisi olduğunu sürekli gösterme çabasında.

  geçenler yaptığı ufak plaketli telefon ödül videosundan sonra bi daha yüzüne bakmadım. bi de markalar arayıp bu plaketleri istedi diyor. adam tek başına tech review kanallarından tiksinmeme sebep oldu.