şükela:  tümü | bugün
  • lg smart tvler için geliştirilmiş, internet üzerinden video izleme uygulamasıdır.
  • lg smart tv'si olup da bu sistemi bilmeyenler , smart tv özelliği için boşuna para vermişler.
  • lg webos işletim sistemi için de mevcut olup içinde bir çok portalı barındıran ve smart tvde işkenceye dönen yetersiz bellek hatasını ortadan kaldırıp güncel tüm dizi ve filmleri rahatlıkla izleyebileceğiniz program.bize akıllı tv yada smart tv diye sattıkları cihazlara verdiğimiz paranın yarısını bu programı yapan ustalara versek ortaya daha neler çıkacağının göstergesidir.
  • yeni tanıştığım, tanımadığım süre boyunca neler kaçırmışım dediğim, lg akıllı tvlerin aklına akıl katan ücretsiz bir uygulamadır. içeriğinden söz etmek gerekirse; portal hazırlayıcılar tarafından oluşturulan portallardan film, dizi, belgesel tematik yayınlar izlenebiliyor.
  • ampute karinca nickli arkadaş sayesinde benim de tanıştığım büyük hazine. gerçekten lg smarttv sahibi olup bunu kullanmamak büyük zarar. ücretli uygulamalara para vermekten çoğu zaman kaçınan ben, bu ücretsiz uygulamaya para vermek istiyorum. o derece. fazlasıyla hak ediyor.

    nedir bu derseniz, özetle: arşiv delisi bir arkadaşınızın aklınıza gelebilecek her kategoride düzenlenmiş terabaytlarca dolu sınıflandırılmış arşivini sizle paylaştığını düşünün. hah şimdi onun gibi 20 arkadaşınız daha olduğunu düşünün...öyle bir şey.
  • webos kullanan lg smart tvler için video izleme uygulamasıdır.

    türkçesi; hdfimchennemi, 720pizle gibi sitelerin tüm içeriklerine reklamsız, siteye girmeden, uygulama üzerinden izlenebilmesini sağlayan yararlı program. kurulum için lg app store'dan programı indirmeniz, uygulama için google'a mkvod yazıp sitesine girmeniz, ilgili forum konusundaki adımları takip ederek kurulumu tamamlamak gerekmekte, modüllerden en derli toplusu güçlü cafedir.