şükela:  tümü | bugün
 • zenci siki ve götü hayranı bir feminik. kadınların yüz karası. kadınlar bu gibi tipleri afaroz etmedikçe ciddiye alınmayacaklarını bilmeliler.
 • sonsuzluk ve bir gun adlı fake author'a verdiği ayardan dolayı alkışladığım badim.
 • göte göt demiştir.
  başlatmış olduğu kampanya ile gönlümü fethetmiştir.

  okuyorsan eğer,
  sen sözlüğü ciddiye alma dostum, aynı şekilde yoluna devam et!
 • muhtemelen toplumun en faydasız kesimi olan yetmez ama evetçilerdendir.
 • ot içen, torbacının arabasında gezen, zenci pornosu seven, zenci poposu beğenen, zencilerle sevişmek istememenin ırkçılık olduğunu ileri süren, bir takım ilaçların ot ile (esrar ile) kullanımında ortaya çıkacak sonuçlar hakkında bilgiler vererek bizleri aydınlatan, dopdolu bir yazar.

  kadın-erkek ilişkileri konusunda düşüncelerini belirten yazarların tehlikeli oldukları gerekçesiyle uçurulması gerektiğini düşünüyor. bunların birer nefret söylemi olduğunu ileri sürüyor.

  tam da çocuklarınızın, özellikle de kızlarınızın örnek almasını isteyeceğiniz türden, güçlü ve özgür bir kadın.

  şahsen benim kızım olsa, aynen bu yazar gibi olmasını isterdim. siz istemez miydiniz?

  (bkz: yeni türkiye)
 • uzerine nicin gidildigini pek anlamadigim insan. ekstrem bir tip gibi gorunmedi bana, tam bir steryotip gibi geldi hatta. soyle ki turkiyeden tanidigim tum kizlari ust uste koyup toplam sayisina bolsem kendisini bulacagim gibi hissediyorum.

  genelleme ve tesbihte hata olmaz. ama birkac entrysini okuyunca kafamda canlanan profil su: istanbulda kalburustu bir universitede undergrad yapan, tas catlasa 22-23 yaslarinda, sigara-ot isleriyle hasir nesir, her iki universiteli kizdan biri gibi antidepresan-bipolar-melankoli ucgeninde gidip gelen hayat, biraz feminizm, biraz catwomanlik, biraz sistem elestirisi, kahve arti kitap olaylarini seven, muhtemelen cocuklugunda sikintili bir aile ortami deneyimlemis, cinselligini kesfetmis, kapikule otesini gorebilmis bir hatun. evet bir iki maddeden sonrasini kendi arkadaslarimi dusunerek yazdim ama dogrulugundan da eminim*.

  konuyu dagittik pic ettik ama sunu demeye geldim. abi linc etmeyin insanlari, bel alti vurmayin. elinizde halihazirda guclu arguman var; kendini ifade etme platformunda yazilanlari sikayet etmesi, antifeminist argumanlari curutmek yerine sansurletmek istemesinden dem vurabilirsiniz. size ne milletin otundan copunden amk. zenci muhabbeti de muhafazakar kesimin ulasamadigi olaylari yasaklama gudusunden kaynaklaniyor. ulan her yerde seks donuyor bize dusen el arabasi, o halde neden kin kusmuyorum.

  ha bu arada meric geyiklerini baslamadan bitirecek disclaimer'imi da yazayim; kimseye eyvallahim olmaz taniyip etmeden yaziyorum bunlari. john stuart mill kadar feministim, feminazilerden olumune nefret ederim, ama yobazlara da her turlu tercih ederim.
 • ya troll, ya da henüz çok genç, çiğ ve feminizmi çok yanlış anlamış bir yazar. insanları doğuştan getirdiği ve değiştiremeyeceği bir özellik üzerinden eleştiremezsin. hele öyle şehir efsanesi olan, saçma bir bilgi üzerinden hiç eleştiremezsin. sürekli siyah vatandaşların penis boyuyla, ülkedeki erkelerin penis boyunu kıyaslamak son derece saçma ve bel altı bir kıyaslama. torbacın olduğu bilgisini alakasız bir şekilde ifşa etmen ise son derece yersiz . eğer gerçekten kadın ve bir feministsen, çizdiğin son derece troll görünümlü ve bir feministi son derece itici gösteren profilin için tebrikler. ayrıca son derece gereksiz bir yazar da sayende epey popüler oldu, onun için de ayrı tebrik ederim. işin içinde danışıklı bir dövüş ve alavare-dalavare olmasından çok şüpheleniyorum ve hala ikna olmuş değilim.
 • ilgi orospusudur.
 • ilgi orospusu zenci sevendir.