şükela:  tümü | bugün
 • müzik zevkini cüretkar bir biçimde sözlük ahali ile paylaştığı halde, kimse tarafından farketilmeyecek kadar gizlenmeyi başarabilmiş bir yazar. entrylerinde ki linklerin hepsine tıklıyorum bu aralar.
 • sanırım beni her platformda ve uygulamada engellemiş yazardır.

  hayır birkaç aydır da muhabbetimiz vardı. konuşmak istememesi bir kenara hiçbir şey demeden bunu yapması kendisine de yakışmadı.
  bir mesaj atacak kadar cesareti ve yüzü yokmuş demek.

  düşün bak, sen hayatınla ilgili önemli bir karar alacaksın ve akıl danışmak için mesaj atıyorsun. günlerce yazıyorsun cevap yok. o kadar sms attım sözlükten yazdım meramımı anlatmak için nedir ne değildir diye. sayfalarca mesaj. engellediği için hiçbiri gitmemiş bile anlayacağınız.
  sözlüğe de giriyor ama. sokak hayvanı dedin mi çok vicdanlı.

  sorun benden mi ondan mı kaynaklı bilmiyorum. neyse, insanlara güvenmemem gerektiğini bir kere daha ispatladı.

  çünkü arkadaşlar eğer ekonomik olarak yükseklerdeyseniz aşağıdaki insanlara her muameleyi yapma hakkınız oluyor sanırım. çünkü onlar açıklama bile hak etmeyen mahluklar.

  çevresindeki o çok sayın orospu çocuklarından kazık yiyince bana yazacak yine.

  olsun.

  benimle taşak geçtiği için kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.
 • ass fucker nickli biriyle kanka olup "x yazar sexist uçurulsun" demesi rezillik.

  çöp.
 • zenci siki ve götü hayranı bir feminik. kadınların yüz karası. kadınlar bu gibi tipleri afaroz etmedikçe ciddiye alınmayacaklarını bilmeliler.
 • gayet normal muhtemelen iq'su yuksek kadindir. kendisini tanimam etmem ancak gece gunduz sozlukte takilan terli, igrenc kokan tipleri cildirttiysa kesinlikle kaliteli bir insan, duzgun bir kadin olduguna kefilim.

  bu eziklerin nefret ettigi iki kesim var. zenginler (yani benim gibi yuzde %0000.1'lik kesimden), kendi ayaklari uzerinde durabilen kadinlar.

  yahu fakirler bir de ozel mesaj filan atiyor bana, yahu ben saatte senin aylik gelirini kazaniyorum senin gibi 3000-5000 lira maas alan bir zavallinin dusuncelerini onemseyecegimi mi sandin?

  bu kadin en azindan kadinlik onurunu savunmus, bir seyler basarmis, sense koca bir hicsin zavalli.

  edit: bir de mesaj atiyorlar yok uyusturucu kullaniyormus, yahu ergen sen kari kiz tavlamak icin 'ot iciyo musun cnm' diye sorarken iyi de bu kadin kullanirken kotu mu? eger kendisine bu sanal zorbalik devam ederse umarim bir patreon hesabi acar ve benim gibi duyarli, ekonomik durumu ust duzey yazarlardan buyuk yardimlar gorur.
 • sonsuzluk ve bir gun adlı fake author'a verdiği ayardan dolayı alkışladığım badim.
 • zenci olayı kimseyi ilgilendirmez lakin kesinlikle

  ---spoiler---

  torbacı değil.

  ---spoiler---
 • göte göt demiştir.
  başlatmış olduğu kampanya ile gönlümü fethetmiştir.

  okuyorsan eğer,
  sen sözlüğü ciddiye alma dostum, aynı şekilde yoluna devam et!
 • muhtemelen toplumun en faydasız kesimi olan yetmez ama evetçilerdendir.
 • ot içen, torbacının arabasında gezen, zenci pornosu seven, zenci poposu beğenen, zencilerle sevişmek istememenin ırkçılık olduğunu ileri süren, bir takım ilaçların ot ile (esrar ile) kullanımında ortaya çıkacak sonuçlar hakkında bilgiler vererek bizleri aydınlatan, dopdolu bir yazar.

  kadın-erkek ilişkileri konusunda düşüncelerini belirten yazarların tehlikeli oldukları gerekçesiyle uçurulması gerektiğini düşünüyor. bunların birer nefret söylemi olduğunu ileri sürüyor.

  tam da çocuklarınızın, özellikle de kızlarınızın örnek almasını isteyeceğiniz türden, güçlü ve özgür bir kadın.

  şahsen benim kızım olsa, aynen bu yazar gibi olmasını isterdim. siz istemez miydiniz?

  (bkz: yeni türkiye)