şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: megasite)
  (bkz: gag gag gag com)
 • dolmuş şoförlerinin, taksicilerin, servisçilerin favori radyosunun kullandığı jingle. radyo hakan taşıyan, müslüs gürses, ferdi tayfur gibi damar adamların damar parçalarını arka arkaya sıralamasıyla meşhurdur. bünyede arabesk müziğe karşı azıcık alerji varsa kusmakla, taşıtı terketmek gibi bir ikilemin içine sürükleyebilir insanı. telaş etmeyin çaresi var. bünyenin kalan son dermanıyla walkman / cd player / mp3 playerın kulaklığı kulağa takılır, sesi sonuna kadar açılır. renginiz normale döner, hedefe doğru yol alınır.
 • 90'lı yılların ikinci yarısından itibaren okuldan eve servisle gidip gelmiş her ankaralı çocuğun ruh sağlığıyla oynamış olan radyo cingılı. sabahın kör bir saati servise binilir, dışarıda ankara ayazı, camda buğu ve de arka planda iki cihanın en damar şarkılarıyla güne intihar eğilimli bir merhaba denir. ondan sonra çeşitli arabesk babalarının acı ve talihsizliklerle dolu haykırışlarından birer doz, şarkının orta yerinde fütursuzca peydah olan bu iğrenç mi iğrenç cingıldan ise şarkı başına beşer doz illa ki alınır. sonra artık ölür müsün öldürür müsün.
 • ankara dolmuş şoförlerinin, yolcularına overdose arabesk vererek bünyelerini mal ettikten sonraki, bünyenin depresif halini bir anda değiştiren içten jingle. bu da olmasa vay halimize!. mmm mega site mmm.

  ayrıca
  (bkz: dostum ankara demişsin ama angara bu)
 • megasite'nin bir jingle ı daha vardı. hemşire, doktor bey hastayı kaybediyoruz diyor. doktor da o halde dadadada damardan damardan girelim diyor ve ardından bir müslüm gürses şarkısı giriyordu. efsane yaa.