şükela:  tümü | bugün soru sor
1487 entry daha
  • aceleniz yoksa mng kargoyu tercih edin. aras şubesine gönderilmesi gereken kargo yenibosna şubesine gidiyor. aradan 2 hafta zaman geçiyor. ne arayan var, ne soran. hadi onu geçtim. arıyorsun telefon açmıyorlar, müsteri hizmetleri klasik tamam babam halletcez gibilerinden kelimeler... sonuc 3. haftaya geçiorum. yuhhhh
  • ozellikle gittigidiyor ne bileyim dolap vesaire gibi, gonderinin alindiktan sonra onaylanmasi gereken anlarda sizi zor durumda birakan, saticiya karsi da mahcup olmaniza sebep veren, sacmasapan kargo firmasi. hayir gelen bir kargo var, ama ne mesaj ne telefon ne kapiya gelen urun. dort gun oldu. yani pesine dusmesek hicbir seyden haberimiz olmayacak. rezalet.
  • "aceleniz yoksa mng kargoyu tercih edin."
    mng kargonun reklam sloganı olabilir bu

geçenlerde bir sipariş verdim, öğleden sonra saat 3te, adam hemen kargoya verdi.
    kargo teslim aldı, izmir'den, aha dedim gece yola çıkar sabah şubeye gelir ben de alırım kargoyu
    gerçekten de sabah erkenden şubeye geldi,
    ben de kapıda bekliyorum, hava fena, yağmur-çamur-rüzgar-soğuk olmasa gidip alacam.
    ama bekliyorum

hacı, kargo şubede bir tam gün yattı iyi mi?!
    rahat mı ettirdiler, iyi bi misafirperverlik örneği mi gösterdiler, anlayamadım gitti.
    izmir'den 12 saatte istanbul'a gelen kargo bana 1 km mesafede gece yatıya kaldı.
    ertesi gün öğlen saatinde geldi. şehre giriş yaptıktan tam 28 saat sonra.
  • iş bankası tuzla kampusune şube açmışlar. malum şişecam, iş bankası, paşabahçe, paşabahçe mağazaları filan hep o kampuste. neyse iki kargo gönderdim, aynı gün aynı saat aynı şubeden çıkan iki kargo da, aynı anda oradaki şubeye varmış. teslim edilecekleri yer aynı. yani emanete bırakacaklar, yetkili kargoyu gidip oradan alacak. bu iki kargoyu birer gün arayla teslim etmişler. daha komiği kargo şubesiyle, emanet neredeyse aynı binada!
    vallahi tebrikler!
  • bugün tüm gün evde olmama rağmen, kargomu getirmemiş, ve şimdi evde olmadığınız için yargın gelip kendiniz alın diye mesaj atan vasat kargo firması, resmen dolandırıcılık.
25 entry daha