• zaten kullanmıyorum da.. aldığın ürünün genelde kargo firmasını seçemiyorsun. sadece kedi maması aldığım bir firma var orada seçme opsiyonu mevcut (bkz: temizmama.com) orada mng ucretsiz, yurtici kargo icin ek ucret almalarina ragmen direk onu seciyorum.. ugrasilmaz mng ile baya orman kanunlari işleyen bir firma. yallah yallah yallah
  • sosyal medyanın gücünü kabul etmeyen, görmeyen bir firmaya yapılan boykot eylemi

vereceğin bir laptoptu işi uzattın büyüttün sanıyorsun ki insanlar unutur seve seve yine benden kargo alır yollar. sen bu ülke insanini tanımamışsın yazık çok yazık
  • amazon’dan da beklediğim hareket. asla bulunduğum adrese getirmiyorlar ve 6 aydır kullanmadım bu şirketi. ilk olarak kargo firmasına bakıp sonra fiyata bakıyorum. ayrıca sadece bu sebepten dolayı fiyatı düşük olsa bile amazon’dan alışveriş yapmıyorum.
  • katıldığım boykottur. ne bu firma ile kargo gönderirim ne de bu firma ile çalışan yerden alışveriş yaparım bundan sonra.
  • bu gündemden ve muhtemel boykottan sonra mağdur kişiye ulaşarak bir sıkıntı oldu sorununuzu çözeceğiz diye ulaşacaklar muhtemelen. niye? çünkü sosyal medyada günü kurtarmak önemli. umarım bu rezillikleri unutulmaz.
  • bizim kedinin de mamasına çöktüler.

(bkz: #115849215)
  • zaten yıllardır itinayla uyguladığım bir boykottu artık çevreme de daha yüksek sesle dillendireceğim, benim yaşadığım sıkıntılar "hırsızlık" ve buna göz yumma ile kıyaslanmayacak boyutta olsa da tarafımız belli olsun. seçebildiğim durumlarda asla tercih etmiyorum fakat bazı alışveriş platformlarında satıcının hangi kargo ile göndereceği belli olmuyor mecbur bu firma ile geliyor ama bir daha asla o satıcıdan ürün almıyorum ve satıcıya ulaşabildiğim durumlarda bu firmayla çalışmaması gerektiğini söylüyorum. bulunduğum yerdeki şubeyi defalarca genel merkeze şikayet etmeme rağmen en ufak bir değişiklik olmadı, çalışanların uyarıldığını bile düşünmüyorum, inanmıyorum. zaten biraz bu işlere önem verseler lan noluyor amk her kargoda bu vatandaşın bu şubeyle ilgili şikayeti var deyip şubeyi de beni de bir merak edip ararlardı. yazar arkadaşa çok geçmiş olsun umarım güçlü değil haklı olan kazanır sürecin sonunda.
  • bu kargo şirketlerinin hepsi karaktersiz demek ki arkadaş. al birini, vur ötekine.

(bkz: #113600597)
  • -o dizüstü bilgisayarı eşek gibi, mağdur ettiğiniz kişiye vereceksiniz. bu bir.

-çıkıp özür dileyeceksiniz. bu iki.

-bundan sonra böyle rezilliklerin yaşanmasına izin vermeyeceksiniz. bu üç.

-imam hatipler kapatılsın. bu dört*
  • ptt kargo bile daha iyi.
hesabın var mı? giriş yap