şükela:  tümü | bugün
  • ilk defa bugün kullandığım kargo firması . dün ankaradan son saatlerde kargoya verilen paket bugün saat 10 gibi elime ulaştı. bence rezilliği tamamen şans işi olabilir.

kargo rezilliği için: (bkz: aras kargo)
  • (bkz: mng kargo)
    (bkz: donanimhaber)
  • kargo firmaları ekipleri, bazen dağıtacakları kargolar için hat çiziyorlar ve hattın dışında kalan bir kaç kargo için aynen bu çakallığı yapıyorlar... tercümesi için (bkz: gelsin alsın pezevenk)

başka bir kargo firmasında 2-3 kere başıma geldi... kargocularla sık çalıştığım için adamlara her taşıdıkları için 3-5 bir şey attım... muhabbet muhabbet işin aslı bu... artık hattı bana göre çiziyorlar...
  • diğer kargo şirketlerinde de benzer sorunlar yaşanıldığı için şaşırmadığım, ama yaptıkları doğruysa yüzsüzlükte sınıf atlamış karo şirketinin yaptığı şeydir.

benzer rezillikler için (bkz: yurt içi kargo)
  • bunun benzerini yurt içi kargoyla defalarca yaşamışlığım var(bkz: #30544246).
  • kimseye onermediğim kargo sirketiyle ilgili rezillik.

mng kargo calisanlari acaba heruerse mi suratsiz oluyor??? ozkanlar subesi de oyle.
  • tayyipin mağdurları gibi ekşinin de kargo şirketlerinden dolayı madurlarından geçilmiyor. mağdur olan başlık açıyor arkadaş. hayır yarın bi gün ekşi vs kargo şirketleri iktidar yarışına girse kesin iktidarız bu mağdurluk seviyesiyle.

rezalet demişken: (bkz: #42085682)
  • mng ye özgü değil her kargo şirketinin, il, ilçe ve şubeye göre farklılık gösteren rezilliğidir. mesela zonguldak'ta da sürat kargo'nun kepazeliğinin üstüne tanımam. adamlar kendi faturalarını kaybediyorlar. 1 ay boyunca faturanın aslı gibidir yapılıp bana gönderilmesi için şubeye telefon ediyorum, yetmiyor 20 dk süren müşteri hizmetleri telefonu işkencesi çekiyor üstüne üstlük o kadar bekleyip hat düşmesi sonucu göt gibi kalıyorum, en sonunda merkeze ulaştığımda faturanın bir nüshasının merkezde de olmadığı dolayısıyla kayıp yazısı hazırlamak zorunda oldukları cevabını alıyorum. olm bir fatura tüm nüshaları ile kaybolur mu lan? 13 yıllık muhasebeciyim böyle mallık görmedim. e ölün o zaman siz.
  • (bkz: sürat kargo) yanında rezil değil vezir kalan kargodur.