271 entry daha
  • mng kargo bugün sabah bana bir mail atmış.

"kayıp kargo tazmin talebi için yapılan inceleme uygun bulunmamıştır."

hiçbir gerekçe bile gösterilmedi.

artık bu olay emsal niteliğinde. bu yazıyı burdan okuyan bir kuryenin kargonuzu çalmaması için hiçbir sebep kalmamıştır.

tek kelimeyle rezillik. ne diyeceğimi bilmiyorum. aşırı sinirliyim.
  • kargo çalışanı taşıdığı değerli kargoyu kendi akrabasıyla birlikte hacılasın, kargo şirketi bu duruma kayıtsız kalsın. taşıdığın kargonun sorumluluğunu alamıyor isen kapat git o şirketi. çok rezalet başlığı gördüm ama bu rezalet ötesi bir durum.
  • sadece 3.dünya ülkelerinde olabilecek korkunç bir olay. rezalet puanım 11/10
  • direkt yargıya başvurulmasını önerdiğim olay. belli ki firma olayın üstüne yatacak. vakit geçirmeden yargı sürecini başlatmak lazım.
  • bitmeyen rezalet
  • adamlardaki rahatlığa bak. adam biliyor ki yargı süreci yıllarca sürebiliyor. bu yüzden rahatlar. yargı sonuçlansa bile belki bugün parasıyla çerez kadar ceza veya tazminat ile iş kapanır.
    bu yüzden mng kargo'nun kapısının önünden bile geçmeyerek bir nebze kişisel önleminizi alabilirsiniz.
  • kargosu kaybolan arkadaştan aldığım son mesaja göre ürünün bedelini ödemeyi reddetmişler. kargoyu çalan görevliye herhangi bir yaptırım bile yapmadıklarına eminim.

binlerce liralık kargo çalındığı halde ceza almayan kargocuyu gören öteki mng çalışanları da hoşuna giden ürünleri cebe indirmeye başlar. aklı olan önünden bile geçmez mng'nin şu saatten sonra.
  • ya adamın kargosu kayboluyor veya çalınıyor herneyse, kargo bununla ilgili hiçbir sorumluluk ustlenmiyor. başlık ilk gündem olduğunda haliyle tahmin ediyorum genel merkez devreye girdi ve olumlu dönün sonra üzerine yatın dediler. mng kargoya bir hatirlatma yapmak şart oldu arkadaşlar. arkadaşa geçmiş olsun diyorum tekrardan. artık olayı hukuki sürece taşıma zamanı gelmiş de geçiyor. uzun sürer ama kazanırsın dostum

edit: imla
  • saka gibi bir olay. ortada alenen hirsizlik var, en buyuk ortakcisi da malum firma ve ne yaptirim var, ne iade var ne magduriyetin giderilmesi var.

rezalet gibi rezalet. bir daha dikkat edicem son çare mng olsa bile urunden vazgecerim bu nedir ?
  • nitelikli dolandiriciliga benzeyen bir olay.

olayin sirketin tezgahi olmadigini, bir kargo elemani ve kayinbiraderin bir yagma cetesinin elemani olmadigini kimse iddia edemez

derhal savciliga sikayette bulunulmali.
884 entry daha
hesabın var mı? giriş yap