şükela:  tümü | bugün soru sor
 • avea daha yeni duyurduğu kampanyası..
  okidoki tarifesinde olanlara "daha uygun olan yeni mobil öğrenci tarifesine sizi otomatik olarak geçirdik" şeklinde gelmiştir..

  kampanyanın ayrıntılarına göre;
  tum avea'yı 10dakikası 1,5kontöre
  sabit hat ve diğer operatörleri ise dakikası 3kontöre arayabilecek
  ayrıca yüklediği kontör kadar sms kazanacaklar..

  sanırım aveanın telsim ve turkcelle hodri meydanıdır bu kampanya zannımca geç bile kalınmıştır harika olmuştur..

  okidokide 1 kontör olan mesaj bedelinin akibetiyle ilgili bir açıklama yok henüz,
  umarım kayserili uyanık bakkal misali davranıp onu da 2ye çıkarmamışlardır tekrardan da tadından yinmez bir kampanya olduğuna hep beraber iman edelim..
  (bkz: yiyin gari)
 • reklamı million dollar babye benziyen faydalı bir tarife. ne yazıkki 2006da biticekmiş..
 • ya babasının işi nedeniyle ve tayin kurumu sayesinde yurdunun dört bir tarafındaki okulları gezme mükellefiyeti altına sokulmuş örgün eğitime tabi öğrencidir ya da üniversite beğenmeyen öğrenci modelidir, her sene öss ye girer 2 senede bir okul değiştirir, dikiş tutturamaz, öğrencilikten ayrılmak istemez.
 • başlıkla alakalı olarak (bkz: cimlerde laptop ile ders calısan unıversıtelı genc)
 • sms konusunda "yüklediğin kontör kadar sms bedava!" açıklaması yapılan kampanya. devamında ise "hediye sms'ler bittikten sonra gönderilen her sms 1 kontörden ücretlendirilir. hediye sms'ler katma değerli servislerin kullanımında geçerli değildir. kazanılan hediye sms'lerin 30 gün içinde kullanılması gerekmektedir. bu süre sonunda kullanılmayan sms'ler silinecektir (30 gün içinde yeni bir yükleme yapılmazsa)." beyanatı bulunmaktadır.
 • "hediye sms'ler katma değerli servislerin kullanmında geçerli değildir" maddesindeki katma değerli servislerin ne olduklarını düşündüren ilginç kampanya..
 • türkselin 1 dakikadan sonra yarısı türkselden kampanyasının reklamı vardı tvde. hemen arkasından bunun reklamı çıktı. kampanya var kampanya var mına koyum diyerekten gaza geldik. gittik aldık. hayırlısı.

  (bkz: ali desidero)
 • türkiyede'ki tüm öğrencilerin öğrenim hakkının, 8-9 ay sonra biteceğini zanneden gsm operatörü kampanyası.
  "öğrencilere, öğrenim süreleri boyunca" vermedikçe hizmetten çok kısa dönem karı gibi görünecektir.
 • sırf baskonuşu denemek için aldığım avea/#6655783 hattımın bi işe yaramasını sağlayacak olan kampanya. umarın diplomayı almadan hemen önceki öğrenci belgesini (2004) yutturabilirim.
  kampanyadaki mobil kelimesinin hakkını verip gprs için de bi güzellik yaparsa tadından yenmez.
  edit: 2004 öğrenci belgemle geçtiğim tarifeç yalnız bayi de 5 milyom işlem ücreti geçirdi. her iki tarafa da geçmiş olsun der kalan sağlar bizimdir diyerek turkcell'e selam ederim.
 • dun itibariyle gectigim ve turkcell hattimi iptale karar verince "beraber yuruduk biz bu yollarda simdi sira geldi aveaya" sarkisini soyleten "bak bu senin son sansin" demeden gozunun yasina bakmadan hazir kartimi paralamama bahane olan kampanya.ayrica numarami arkadaslara nasil duyuracam diye dusunenler icin www.avea.com.tr den kayit olduktan sonra numarambudur servisini kullanarak 250 numaraya ucretsiz olarak yeni numaram budur diyebiliyorsunuz.