şükela:  tümü | bugün
 • bir kaç kez telefon ve tablet aksesuarı ihtiyaçlarım için alışveriş yaptığım, her seferinde aynı gün kargo yapan firma. benzerlerine göre çok daha fazla kılıf çeşidine sahip ve hemen her yeni çıkan telefonun kılıfını en erken satışa sunma gibi de bir güzellikleri var. misal htc sensation xl'in kılıfını telefon türkiyede satışa çıkmadan vitrinlerine koymuşlardı. istediğiniz telefonu modelini seçiyorsunuz, o modele uygun aksesuarları görüyorsunuz. böyle de kullanışlı

  http://www.mobilcadde.com/
 • cep telefonum için kılıf sipariş ettiğim cep telefonu aksesuarları satan alışveriş sitesi. istanbul'da ikamet etmememe rağmen 12.30'da sipariş ettiğim kılıf ertesi gün saat 12.30'da elimdeydi.
 • hız konusunda aşmış alışveriş sitesi. dün 15.00 civarı verdiğim sipariş, sabah 11.00'da elimde oldu. mobil aksesuarlar konusunda alışveriş yapılabilecek en iyi site.
 • mayıs ayında aldığım ve oldukça kaliteli olan bir kılıfın üzerinin dökülmesinden ötürü kendilerini aradığımda, hemen ücretsiz olarak aynı kılıftan bir adet göndererek, konusunda başarılı olduklarını en azından bana kanıtlamış firmadır.
 • telefon konusunda aksesuar çeşitliliğinin yanı sıra hızlı ve sorunsuz ürün teslimi ile de memnun eden site.
 • ebay'den 18 dolara aldığım kılıfı 65 liraya satan bir siteymiş. stoktan teslim aradaki farkı kapatır mı, bence hayır.
 • paypal entegrasyonu başlamış, cep telefonu aksesuarı sektöründe yardıran site. odaklandım da ortada kaldım diyen var mı? al sana odaklanma. al sana girişimcilik.
 • ciddi bir site.
  iki aksesuar siparişimden birisi arızalı çıktı, kargo ücretsiz geri gönderdim, langırt yenisi geldi. arıza için aradığımda langırt telefon açıldı, gayet nazik, yokuş yapmadan yol gösterildi.
  kargo bilgilendirmeleri, yardımcı olma, sözlerinde durdular.
  aferin. helal.
 • ilk siparişimden aldığım izlenimle cayır cayır çalışıyor arkadaşlar. ikinci siparişi de verdik performanslarını onaylamak için bakalım göreceğiz.

  edit: ilk siparişimi 4 ay önce yapmışım ve şimdiki siparişimin sipariş nosu arasında 20000 fark var. hesaplayan adama bağlarsak yılda ortalama 60000 sipariş yapar sipariş başına 10 lira dersek 600000 lira ciro yapar. iyi para çeviriyorlar helali hoş olsun. böyle hizmet etmeye devam ettikçe umarım daha da fazlasını kazanırlar.

  edit 2: 10.40ta almışım ürünü 17.00da mail attılar kargoya verdik yarın elinizde olur diye. artık kargo şirketinin insiyatifinde olay. cidden helal olsun.
 • geçen sene bu zamanlarda şimdi hurda olan htc wildlife s telefonum için biraz da risk alarak siteyi denemek için alışveriş yaptığım en fazla 15 tl çöpe gider dediğim site. aynı gün ve ücretsiz kargo ile sağlam bir ürün göndermeleri beni mest etmişti. bunun dışında kargo firmasından kaynaklanan gecikmeleri adamlara mal etmemek gerekli. türkiye'de belli başlı kargo firmaları var ve hepsinde aynı problemler yaşanıyor maalesef. şirketler eminim kargo gecikmelerinden zevk almiyordur.

  özetle geçen sene memnun kaldığım site. 1 senede kendilerini bozmadilarsa s3 için 3000 mah orijinal batarya alacağım efendim. zira aynı batarya hb'de 120 tl + kargo iken burada 85 tl + kargo bedava. sonucu unutmazsam buradan editlerim.

  edit1: söylediğim bataryayı henüz almadım. ama eşime nokia bl 5c batarya aldım orijinal. 10/09/2013 tarihinde sipariş verdim 11/09/2013 tarihinde kargoya verdiler.. bakalım ürün elime ulaşsın gene editlerim buraları..

  edit2: nokia bataryası geldi. sorunsuz ve düzgün çalışıyor. 3 gün gidiyor. bir hata yok.

  edit3: s3 3000 mah bataryayı satın aldım. 2 gün içinde kargoya verildi -ki 3 iş günü içinde yazıyor- ve batarya genpa garantili ve orijinal. bir arkadaş paralel ithalat vs. demişti özelden. çok hoş. pili şu an 1 gün 13 saattir kullanıyorum hala %25 var. almayı düşünenlere tavsiye ederim. ayrıca arka kapak kalınlığı o kadar da kötü durmadı. 900 mah'lık bir artış için kesinlikle değer.. bir de site üzerinde kapak rengine lacivert demişler ama kapak bildiğin füme rengi. siyah teli olanlar bu konuda içini rahat tutsun. orjinal siyah kapaktan daha hoş bir kapak geliyor..

  bu siteden 3 alışveriş yaptım ve hiçbir sorun yaşamadım. umarım ileride de bozulmazlar..