şükela:  tümü | bugün
  • çağrı merkezinde 1 kişinin çalıştığını düşündüğüm bir mobilya dağıtım firmasıdır.
  • sahtekarlık yapan firmamsı.
  • birinin sahtekarlık yaptığı kesin de bunu yapan hepsiburada mı yoksa mobiljet mi anlayamadım. bence her ikisi de ortak yapıyor. çünkü hepsiburadanın hızlı kargo, şu kadar saate kadar sipariş verirseniz bugun kargoda gibi lafları külliyen yalan.
  • mobiljet olmamış... mobilkağnı olmalıydı. öğlen 1'de iki saat içinde geleceklerini belirttiler şu an saat 20.58... çağrı merkezini aradım hizmet saatleri dışında olduklarını bir ses kaydından dinledim. ses kaydı mesaj bırakmak için 1'e basınız dedi basmadan çağrı sonlandı.
    23:00'da evinizin kapısı çalarsa ne yaparsınız? sanırım biraz tedirgin olursunuz...
    tedirgin olmanıza gerek yok mobiljet kapınızda!

şu an gelmelerini bekliyorum (saat 20:58). yani, gelmelerine 2 saat 2 dakika kaldı...
  • en baştaki arkadaşın dediği gibi çağrı merkezleri rezalet. asla ulaşamıyorsunuz.

hepsiburada başka seçenek sunmadığından mecbur kaldık. ama bir daha isimlerini görür görmez siparişimi iptal edeceğim, küçük esnaf zihniyetli bir şirket.

ortamlarda biz kurumsalız diye dolaşıyordur sahibi. umarım tez zamanda batar.
  • hepsiburada.com un çalıştığı rezil kargo firması (bkz: #75402152)
  • evmanya.com dan (hepsiburada.com güvencesi ile !!), aynı gün kargo seçeneği ile 17.04.2018 tarihinde tv ünitesi satın aldım. mobiljet den 19.04.2018 tarihinde sms ile bilgilendirildim, benle iletişime geçilip 3-5 iş günü içerisinde teslimat yapılacağına dair. bugün 27.04.2018, ne arayan var ne soran. evmanya müşteri hizmetlerini arıyorum mobiljet i arayın diyorlar. mobiljeti arıyorum cevap veren yok.

velhasılı kelam, mobiljet ile kargolayan yerlerden, yani hepsiburada ve yancılarından ürün almayın efendim. üzülürsünüz.
  • enza'nın teslimat ve kurulum işleri için çalıştığı firma. vasıfsız elemanları özensiz çalışır, tembellerdir, üşengeçlerdir. yöneticileri tarafından bir günde altından kalkamayacakları kadar teslimat sorumluluğu verildiği için alelacele ve hatalı kurulum yaparlar. salon, yatak odası ve oturma grubu kurulumu esnasında yaşadıklarımız:

- yatak odasını kurarken makyaj aynasını sadece boyu 3 m ve üstü olan insanların kendini görebileceği şekilde taktılar. daha sonra gelen ekibe tekrar monte ettirttik ve o duvarı yeniden boyatmamız gerekiyor önceki montajdan kalan izler için.

- vidaların üzerinde takılan pulları hem yatak odası hem salon için eksik getirdiler, kalanlarını istediğimizde şubeye yönlendiriyorlar. şube de servise yönlendiriyor. servis tekrar şubeye yönlendiriyor.

- yemek masası açıldığında ortadaki mekanizma tam kapanmıyor. montajı yaparken simetrik yapmamışlar. bir aydır servisin gelip değiştirmesini bekliyoruz.

- salon için gelen aynayı getirip takmadılar uygun aletimiz yok diye. kalan eşyalar gelene kadar ayna bir köşede bekledi.

- gelecekleri söylenen gün gelmediler. arayınca yanlışlık olduğunu, başka bir gün için not aldıklarını söylediler. gelecekleri söylenen saat gelmediler. arayıp sabahtan gelsek olur mu dediler.