şükela:  tümü | bugün soru sor
 • haberiniz olmadan faturalı hattınızı kendi içeriklerine üye yapan ve her ay 20 lira para kesen bir firma bu. firmadan ziyade denebilecek daha güzel bir kelime var ama sözlük göte girme potansiyeli o kadar arttı ki söyleyemiyorum.

  kendilerini arayıp "nası oluyo bu" diye sorduğunuzda da "sistemimizde teknik bir hata oluştuğundan kontrol edemiyoruz" diyo bu genç ve ateşli arkadaşlar. ben de malım ya yedim çünkü. "hukuki yollar" kelimelerini duyduğunuz an tutuştu ama bir taraflarınız. siz hele durun, ben ki telekomu dize getirmiş adam size neler edecem.
 • "müdürümüz size geri dönecek" diye bir şey söyledi bana bu kurum tutuştuklarından ötürü sanırım. dönmeyeceklerini de biliyorum ama benim dönüşüm muhteşem olacak kendilerine. ayrıca yedikleri nanelerin haddi hesabı da yok.
  http://www.sikayetvar.com/sikayetoku/k/594/f/10930
 • bu içerik sağlayıcıya üye ol(durturul)anların %95'inin avea kullanıcısı olması ise apayrı bir faciadır gsm operatörü açısından.
 • kullanıcılardan onay almadan, ne maksatla para kestiklerini hakkında birilerinin açıklama yapmasını beklediğim firma. gerçekten tam olarak ne iş yaptıklarına dair hiçbir fikrim yok ama halk huzursuz.
  örnek 1 b ;
  http://www.sikayetvar.com/…cin-ucret-oduyorum/3ohg9
 • 6635 servisine abone olduğum için vodafone hattıma her ay bir miktar abonelik ücreti yansıtan oyun servisi. abone olmadığım gibi kendi isteğimle olmadığım aboneliğimi iptal de ettiremiyorum. vodafone konu ile ilgili hiçbir şey yapamayacağını söylüyor, iptal edin diyorum, etmedikleri gibi nasıl iptal edileceğini de söylemiyorlar. bilen varsa yeşillendirsin lütfen.