*

şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'nin medar-ı iftiharı bir seri katildir... 3+ kadar mobilyacıyı döner bıçağıyla doğradıktan sonra [kafaya tek kurşun] yakalanan bu güzel katil abinin tek sebebi, küçükken kendisini alt kata indirip tecavüz eden mobilyacılar'dan intikam almaktır...

    her gün yeni cinayeti beklediğimiz bu güzel katil abiyi yakalamak, büyük bi kariyeri sonlandırmak olmuştur. mobilyacıların bi dolu warisi wardır zaten, bi tanesi ölse n'olur... dengesizce bi dawranıştır onu yaqalamak.
  • küçükken tecavüze uğrayan katil değil, arkadaşıdır. bahsi geçen katil, son anda kaçarak tecavüzden kurtulmuştur ama arkadaşına tecavüz edilişini izlemiştir. fakat ikiside bu olayı gizlemiştir. yıllar sonra tecavüze uğrayan arkadaş intihar edince bahsi geçen katilde delirmiştir.
    ayrıca ilk cinayetinide bir mobilyacının alt katında işlediğini belirtmek lazım sanırım.
  • can barslan'in muthis bir bulusu sandigim "seri katillerin kurbanlarini bir meslek grubundan secmeleri" temasi buradan araklanmis olabilir. ramazan davulculari, helvacilar, pazarcilar sirayla ortadan kaldiriliyordu can barslan'in hikayelerinde. benim aklima da berberleri ortadan kaldirmak yatmisti.
  • cinnetinin ardindan, mobilya magazalarini gezmeye baslamis ve magaza sahiplerinin, "buyrun, alt katta da cesitlerimiz var" sozu ile aktive olarak, onlari lime lime dogramistir.
    (bkz: alt katta da cesitlerimiz var)