şükela:  tümü | bugün
  • ask toolbar neyse bu da odur gözümde. iki gündür ne indirsem yanında geliveriyor. chrome'u kapatıyor. bi daha açtığımda tahmin ettiğiniz üzere bir başlangıç sayfası, yeni sekme eklentisi yerleşmiş oluyor. bir de geçmişimin bi kısmını siliyor.

aartemis bir de bonanza deals var, kardeşleri. hedef uzantısına da eklenmişler. aman dikkat edin.
  • android yüklü telefonumda internette gezindiğim zaman beni direk olarak google play e yönlendiren virüsümsü şey. bunun yüzünden interneti kullanamaz oldum video bile açsam app store un güncellenmesi gerekiyor diyerek beni mobogenie yazılımına yönlendiriyor. kesinlikle uzak durulası lanet bir program.

sonradan gelen edit: artık google chrome kullanmıyorum normal explorerı kullanıyorum sıkıntı yaşamıyorum.
  • bu amına kodumun programı yüzünden internette gezinemez oldum... yıldırım demirörenden daha sevimsiz orospu çocuğu bazı pezevenklerin gotunden çıkma komut silsilesi. ...
  • olayi ne anlamadim, durmadan yukleme demek zorunda miyim ulan seni.
    bu nasil bir reklam butcesidir ki milyon sitede karsima cikip beni yükle diyorsun.
    sevmedigim sutoglan.
  • çoğunlukla tinypic gibi fotoğraf yükleme sitelerinde karşınıza çıkan zıkkımın kökü şey. her girdiğin sitede indireyim mi diye sorup kutucuklar çıkarmasına alıştık da allahın şerefsizleri nasıl yapmışsa artık kimi zaman sana indireyim mi diye sormadan kendi kendine otomatik olarak indiriyor uygulamayı. download klasörüm bu uygulamanın apk'sı ile doldu anasını satayım.
  • mobil siteleri geçtim, son zamanlarda normal web sitelerinde de baya bi görünür oldular. bu gece önüme çok çikti bu zımbırtıdan..

la amerikalısı rusu bitti de simdi çinlilermi global veri toplamaya basladilar acaba?
  • ak yarak aplikasyonu. kendi kendine apk download eder alakasız siteler üzerinde. hele benim gibi kotalı* 3g kullanıcısı iseniz her sayfada 3 mb indirmeyi görünce iptale basana kadar 2 mb falan iç eder. kim yaptıysa bunu anasını avradını sikeyim afedersiniz.
  • orospu çocukluğunun somutlaşmış hali. yandex'in erekte olmamış hali.

anasını avradını siktimin çocukları 3 gün önce format attığım windows'umu kirlettiler.
  • yükleyince kendisinden kurtulacagimi bilsem virüs olsa yine yükleyecegim. al ulan ramimin filan yarisi senin olsun beni rahat birak.
  • 20. yüzyılın en büyük istenmeyen yazılım türüdür.