şükela:  tümü | bugün
 • bankacılık, telekomünikasyon, medya ve e-ticaret gibi alanlarda ios ve android platformları için uygulama geliştiren mobil uygulama geliştirme şirketi.

  http://www.mobven.com/
 • (bkz: http://www.sartlarnasil.net/…/ucret-politikasi/9404)

  (bkz: http://www.sartlarnasil.net/…en/calisma-ortami/9405)

  bunları yazan arkadaşa %100 katıldığım doğrudur.

  pazartesi "ailemiz büyüdü 3 yeni arkadaşımız işe başladı" diye mesaj gelir, haftasonuna doğru 'haberli' yada 'habersiz' 4 arkadaşımızı uğurladığımız şirkettir kendileri.
  bu yüzden uzun süreli çalışanı yoktur..

  büyük işler aldıkları için cv doldurmak için mükemmeldir ama çalışmak için maalesef ki ajans'dan hiç bir farkları yoktur.
 • aman aman uzak durun.. plaza dili ve edebiyatında yüksek lisans yapmadıysanız ne konuştuklarını anlamazsınız. “yemeğe gidiyonuz?” şeklinde konuşan kadının “8:30’da meeting set edelim” dediği garip bir yer..

  sorsan isveç’in başkentini bilen yoktur ama kimse “ kahve molası” demez.. onun adı “fika”dır.

  böyle acaip bir yer. uzun soluklu çalışabileceğinizi düşünmeyin.
 • eğitim konusunda görüp görebileceğiniz en destekleyici şirket.dilediğiniz eğitime, seminere, kursa gidebilirsiniz; karşılar.

  ofis ortamı sıcak, huzurlu. proje yetiştirme zamanları dışında 9-6 çalışırsın, yemeğini kahveni mis gibi hazır bulursun. gerçekten vizyonu olan mobil yazılım şirketi
 • mobil sektörde kaliteli işler yapan birkaç şirketten biridir.

  kıtipiyoz firmalarda ne istediğini bilmeyen müşterilere uygulama yazmaya kasıp mutsuz olacağına, mobven'de türkiye'nin kallavi firmalarının büyük projelerinde, işi bilen adamların yayında pişmek, yetişmek en mantıklısı.

  boğulacaksan boklu derede değil, okyanusta boğulacaksın hacı.
 • tanırım, iş de yaptık beraber, iyi çocuklar ve kafa insanlar.