şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir yazar.

(bkz: selam selam)
  • öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler başlığını katleden yazarımsı.
  • yazdığı herşeyin uydurma olduğunu düşündüğüm yazar.
  • bu şahıs ölümüne palavra sıkıyor. ulan şu sözlüğü ciddi ciddi okuyanlar da var. bari bazı başlıklardan uzak dur.
  • sizleri bilmem ama benim şu sözlükte görmek istediğim troll'lerden. eski müezzin, eski rusya devlet demiryolları çalışanı, eski norveç balıkçısı, merve gezen'in eski sevgilisi, sorbonne sosyoloji mezunu, tarkan klibinde figüran, hayalindeki meslek peygamberlik vs. yani adam iliklerine kadar troll zira aksini düşünemiyorum bile.

(bkz: yaran fıkralar)'dan ne zaman bildirim gelse bu yazarı arıyor gözlerim. kendi kendine eğleniyor, yüklenmeyin fazla.

gece gece entry'lerini alt alta okuyayım dedim ve şu an amaçsız gülüyorum.
  • en sevdiğim troll. sinirlendirmiyor, saldırmıyor. sadece eğleniyor, eğlendiriyor. ha troll dediğime bakmayın. trollediği biz değiliz. direkt sözlüğü trollüyor adam.
  • perakende sektörü hakkında uydurma bilgilere sahip bir klavye kullanıcısı
  • yaran fıkralar başlığına nasreddin hoca fıkraları yazıp sonunda uzun bir random gülüş ekleyen ilk başlarda hiç gülmesemde her fıkrasına feci güldüğüm yazar.

yeni nasreddin hoca fıkralarını merakla bekliyorum.
  • kendisi siyahi olmasına rağmen nasreddi hoca fıkralarına hayran olacak kadar bu topraklara bağlı gerçek bir yurtseverdir. ırkçılar ve faşistlerin saldırısına uğraması onun yalnız olduğunu göstermez.

her daim yanındayız modern nasreddin hoca.
  • sozlugun tkp artigi yazarlarindan. en assagilik entry'lerin sahibi.