şükela:  tümü | bugün
 • onuncu nesil yazar.hoş gelmiş.
  (bkz: ekşi sözlük karşılama ritüelleri)

  zamanın ötesinden edit: lan bu nasıl bir fantezi manyaklığıdır anlamadim...
 • kendisiyle ilgili yapılacak ilk tahmin, doğru olacaktır.
  zira yazım tarzımı, uslubumu zerrece değiştirmedim.
  bu şeyi farkettiğiniz vakit eureka havalarına girmenize gerek yok çünkü, gizli bişi bulmuş deilsiniz tam olarak..
  şu var:
  ancak bunun çeşitli özel ve hatta güvenlik nedenleri dolayısıyla alenen dile ve kaleme getirilmesi sakıncalıdır.
  özen gösterilmesi ricasıyla.
 • (bkz: katy perry)
 • 15 dakika kısık ateşte bekletilmiş soğan pembeliğindeyken ayrı bir güzel oluyor kendisi. heheh.
 • "ho$ gelmi$,sefalar getirmi$..uzun zamandan beri kendisini bekliyordum ben de..."

  ...............uzaklardan gelen edit.........................
  demistim gecen sene cok sevdigim bir yazar iken kayip yazar olmayi secip; mock isminde bir tirtil olarak sozluge tekrar donen mock icin. yazdigim entry aninda zamanin otesine gitti. tamam kabul ediyorum, cok matah bir entry degildi, son derece siradan, ozensiz, sanki oylesine yazilmis, yazilmis olmak icin yazilmis gibi duran bir cumleydi ama yukardaki yazdigim cumle gercekten de o an hissettiklerimdi. sozlukte oldugunu ogrendigim saniye yazilmis bir entry idi ve iki defa dusunulmeden, mutluluk icindeyken yazilmisti.

  onceleri saftim. sandim ki seveni cok ona boyle dandik bir entry'yi layik gormuyorlar. sandim ki onun icin oyle seyler yazmaliydim ki ona layik olsun... ama ne fark ettim, sozlukte birisi birisine pozitif bir seyler besliyorsa ve bunu dile getiryorsa aninda zamanin otesinde yazdigin entry. kimselerin nick altina hic kotu bir sey yazmadim, yazdiklarini begenmedigim, fikirlerine karsi oldugum pek cok yazar cikti, rahatsiz edici entryleri ile ilgili anlama kapasitesi olanlara sadece mesaj attim "ozur dilerim yanlis anlasilmazsam..... " diye baslayarak soracaklarimi sordum. kimselere saldirmadim, ne hircin golcu olma derdim vardi ne de sam'da kayisi.

  ama mantigim almiyor mock'a hos geldin demem nasil zamanin otesi hala anlayamiyorum, en son bugun oylanmis ve karmam yerlerde (ehuehuehuuu). en cok oylanan entrym mock ile ilgili yazdigim iki entrym ve ikisi de sellektor yapa yapa zaman zaman formula yarislari gibi birbirleri ile yarisirlar.
  bu nasil bir psikoloji ki uzun zaman sozlukte yazmis, hem de cok iyi yazmis birine tekrar dondugu icin hos geldin demek ve dogdugu gun kendisini ozel hissetmeyi hakeden herkes gibi mock'un varligini kutlamak icin yazdigim entry birilerini rahatsiz etmis.

  ya, ben cok safim galiba!
  karmam harici bedhah olmus...
  cukolata yemem lazim. cok mutsuzum.
 • (bkz: ateşli poi)
 • buradan bekarlık sultanlıktır düsturunu benimsemiş sözlük gençlerine sesleniyorum, sizden ricam şudur ki; bu lafı iyi dinleyesiniz, iyi belleyesiniz.

  her ne suretle olursa olsun, bu kızı kesinlikle ve kesinlikle ailenizden, anne, teyze, abla, anane, görümce, elti vb gibi bir şahısla tanıştırmayın, karşılaştırmayın. mümkünse aileniden herhangi bir kadının 50 metre yakınına yanaştırmayın. aksi taktirde başınız belada demektir.

  üç gündür selvi aşağı selvi yukarı diye başımın etini yiyorlar yeter beee.
 • insan küçüldükçe büyüyen şeyler dendir yanımda gezerken..

  persepolis ödevini henüz ifâ etmediğini de biliyorum ve başka şeyler de biliyorum :) o başka bir entrynin konusu tabi.

  hemi nane, hemi de molla bir arkadaşımızdır ayriyetten..
 • 41 derece ateşle yatarken kendilerini uyardık aman tonton gormesin hemen termik santral yapar, son bir güçle yaradana sığınarak terliği fırlattı. gribe karşı yeldeğirmenleri karşısına alan don kişot edası ile yaptığı mücadeleyi destekliyor arada antikor arkadaşlarla bekliyoruz.
 • millet ondan düğün dernek bekliyor o elinde balonla geziyor. zibidi.