şükela:  tümü | bugün
  • moda iskelesinin yanında, müthiş konserler verilen mekan. yaklaşık 35 yıldır kullanılmayan kayıkhane restore edilerek kullanıma açılmış. çok yoğun ve güzel etkinlik programları var.

https://www.facebook.com/modakayikhane/
  • şuan içinde bulunduğum denize sıfır harika bir mekan. (bkz: cem adrian)konseri için bulunmakta olup denizin tadını çıkarıyorum
  • deniz kenarında harika, ferah bir mekan. sırf oradaki dev gibi, tatlı köpeği sevmek için bile gidilir.
  • zuhal olcay ve ayhan sicimoglu gibi uber sanatcilarin ciktigi harika mekan. weihenstephaner vitus bile var lan.
  • buranın sahibini merak ediyorum. yıllar önce burası daha yıkıntıyken ilk defa gitmiştim moda sahile ve tesadüfen jölelinin yanında korumalarla o yıkıntıya girdiğini görmüştüm. ne işi olur diye merak edip yazdım da sözlüğe hatta. hemen önünde bulunan belediye tesisinin kapanmış olması falan hep tesadüf olabilir mi?
  • suratsız, kaba ve iletişim sorunlu barmenlere sahip olduğu sürece müşteri kaybedecek mekandır gözümde.
  • mekan güzel, konserler de şükela falan tamam da, görevli personelin tavrı hakikaten bir daha gitmeye tereddüt ettirecek kadar nahoş, kaba saba. işin kötüsü, bireysel bir iş bilmezlikten ziyade problemin işletmecilerin müşteriye bakış açısında olduğuna, personelin hareketlerinde yukarıdan aşağıya çekilen höt-zötlerin etkili olduğuna neredeyse eminim.

bir hafta kadar önce tatlı tatlı konser dinleyelim diye gittiğiniz mekanda, kapıya diktikleri güvenlikler önümüzdekilerin çantasını öyle bir didik didik, ellerini sokup dışarı çıkarmadıkları tek bir nesne kalmadan aradılar ki; daha içeriye girmeden gerim gerim gerildik hamd olsun. hani mahremiyet namına bu kadar sinir bozucu bir şeyi ömrümde görmedim. bir de böyle "aç, aç diğer gözü de aç" deyu emirler neyin yağdırarak... arama sebepleri güvenlik, aradıkları da kesici alet falan da sanılmasın. ama ne? yiyecek-içecek azizim. es kaza suç unsuru olarak yanında su şişesi neyin buldukları insanları dizdikleri sırada kurşuna dizmediklerine sevineyazdık. arkadaş bir kere durumun kendisi aşırı nezaketsiz. insanlar konser bileti alıp gelmişler, sizi zarar ettirecek en fazla ne sokabilir içeri? cevap net: alkol. onun aramasını da gözle yaparsın, olur biter. elle didik didik çanta aramak nedir, nasıl bir densizliktir yahu. bunun için özür dileyeceğine, ekstra nezaketli davranacağına bir de dünyanın en tehlikeli suçlularıyla mücadele yürütüyormuş gibi tembihlemişsin görevlilerini. yemin ederim bu ülkenin eğlence sektörü bile polisliğe meraklı, hizmet sektörü bile insan aşağılamaktan parasını kazanıyor. hayırlı işler, bol dekadanslar.