şükela:  tümü | bugün
 • modacruz ebay dan çok şey öğrenmeli tam yazışıp fit indirimi alıyorsunuz tabii yazıştığınız besbelli olupduru a bir b akmışsınız biri almış durumu yzıyorsunuz satıcıya oldumu ya diye modacruzdan yanıt geliyor elini .çabuk tutan alır....akp gibi haksızdan arsızdan yana demekki bide tehdit sileriz hadiiiii
 • 2. el veya etiketi üzerinde ünlü markaların alınıp satıldığı, oldukça güvenilir gözüken internet sitesi.
 • satılan ürünlerin düzgün fotoğraflanması için titiz davranan, kullanıcılarına ürün fotoğraflarının ne şekilde çekilmesi gerektiğine dair örnekleme yapan web sitesi. benim dolabım şimdilik şu şekilde:

  http://www.modacruz.com/dolap/platipus
 • parayla zevkin alakası olmadığnıı göstermiş site. aman allahım o ne zevksiz ürünler öyle genellemeyeceğim ama çoğu öyle...
 • geçen hafta buradan bir hırka satın aldım. almaz olaydım. kargoda problem oldu, elime bile ulaşmadı henüz. bugün bir bakıyorum ürünün altındaki yorumlarda beni harcıyor modacruz. hiçbir gerekçe belirtmeden iade etmişim ürünü. öyle diyor. daha ürün elime bile ulaşmadı, nasıl iade edeyim? deli mi ne! satıcıyı da doldurmuş; o da, "emeğe saygı duy en azından" falan diye üzerime yürüyor. meydan dayağı yiyorum resmen. kendi kendine benim adıma satış iptali gercekleştiriyorsun, beni arayıp söylemek yerine, dedikodu yapar gibi uluorta konuşuyorsun. ne garip birisisin.

  önüne gelen, alışveriş sitesi açınca böyle oluyor işte.

  telefonla konuşmaktan da çekiniyor ablası. az önce birilerine bıdıbıdı edeyim diye aradığımda bir muhattap bulabilmek icin dahili numarayı bilmek zorunda olduğumu öğrendim, telefon yüzüme kapandı. dıt dıt dııt! hadi sen beni aramıyorsun anladık da, bari ben seni aradığımda telefonunu aç modacruz. şikayetim içimde patladı. ben de buraya içimi dökeyim istedim sevgili sözlük. bu ülkede işini iyi yapanlara hasret kaldık. işte beyle. hıçk!
 • bu kadar şikayete rağmen yeni tur yatırımlardan 1 milyon gayme daha toplamayı başarmış site.
 • gördüğüm kadarı ile alıcıdan çok satıcısı olan site.
  aslında bence çok parlak bir fikir ve çok tutması gerekir ama insanlar sanırım güvenmiyorlar ve fazla alışveriş olmuyor.
  ayrıca filtreleme olayı da çok kötü. yüzlerce kıyafet çıkıyor, oysa ki, dar-gece-siyah-beden-kısa-askılı falan diye filtreleme imkanı olmalı.

  ayrıca manken-kullanıcı üzerinde olmayan kıyafetler de kesinlikle sergilenmemeli. askıdaki elbisenin fotoğrafından ne kadar anlayacaksın ki, sadece görüntü kirliliği yaratıyor.
 • kargo şirketi adreste bulunulmasına rağmen iki kez adreste yok bilgisi girerek teslimat yapmadığından ürün elime ulaşmadı bilgisi veriyor ve otomatik onayın durdurulmasını istiyorum, ürün kargolandıktan sonra 3 gün içinde onay ve iade bildirimi süresi olduğu mesajıyla yanıt veriyorlar. kargo numarasından kontrol edilse görülecek zaten ürünü teslim almadığım. güzel komisyon alan, iletişimde problem yaşayan site.

  edit: artık yuh diyerek mesaj geçmişini buraya koymak istiyorum.

  6 nis 07:33
  sipariş tarafıma hafta sonuna denk gelen kargo nedeniyle henüz ulaşmamış olup bilgim dışında onay verilmemesini rica ederim. iyi çalışmalar.

  serden_mod
  serden_modacruzdestek (modacruz)
  6 nis 10:17
  merhaba,

  ürünü teslim aldıktan sonra ürüne onay vermek veya varsa iade talebinizi bize iletmek için 3 gün süreniz bulunmaktadır. 3 günün sonunda siparişle ilgili herhangi bir işlem gerçekleştirmedğiniz takdirde siparişiniz otomatik olarak onaylanmaktadır.

  sevgiler.

  6 nis 11:05
  kuralları biliyorum ama kargo şirketi adreste bulunmamıza rağmen iki kez adreste yok ibaresiyle kargoyu bırakmamış. bu nedenle size ulaştım. sorun varlığında size ulaşıldığında diğer sitelerde olduğu gibi otomatik onayı durdurma yetkiniz olduğunu sanıyorum. ürün elime ulaşmadı, otomatik onay verilmemesini sağlamanızı rica edeceğim. kargo şirketi ile görüştüm, ürün tekrar dağıtıma çıkıyor. alınca elbette kurallara uygun olarak onayı vereceğim. umarım anlatabildim. iyi çalışmalar.

  serden_modacruzdestek (modacruz)
  6 nis 12:01
  merhaba,

  ürünün kargo takibini yaparak teslim almanızı rica ederiz. modacruz kuralları kapsamında teslim aldığınız bir ürüne onay vermek veya varsa iade talebinizi bize iletmek için 3 gün süreniz vardır. bu süreyi de göz önünde bulundurabilirsiniz. ilginiz için teşekkür ederim.

  sevgiler.

  "kargo şirketi ile görüştüm" demek kargo takibini yaptığımı anlatıyor olmalı. size 3 gün kuralınızı bildiğimi ve bu maili neden gönderdiğimi bir daha anlatmam gerekiyor mu, yoksa bana gerçekten maili okuyup anlamış gibi cevap yazabilecek misiniz? son kez söylüyorum. kargo şirketinden kaynaklanan bir problem nedeniyle iki kez adreste bulunmamıza rağmen kargo teslim edilmedi. kargo şirketi ile görüştüm. ben onay verene kadar otomatik onay verilmemesini sağlayın lütfen. umarım bu kez anlaşmışızdır. iyi çalışmalar.

  cevabı merakla bekliyorum...

  edit2: cevap onayın durdurulduğu yönünde geldi, sorun halledildi.
 • "marka" denilecek pahalı markaların birleşerek kapatılmasına uğraşacaklarını düşündüğüm ikinci el kıyafet satış sitesi. sebebi basit: kadınlara yaşattığı "marka" alışveriş doyumu... sözkonusu site, markaların en azından türkiye satışını baltalayabilir. kadınlar, bir kez en fazla iki kez giyecekleri markalı ve şık her şeyi yarı fiyatına buradan alabiliyor. bir ya da iki kez giyerek tekrar dönüşüme sokuyor ve yine bu sitede satıyor... bu cümlelerimle büyük komplo teorileri ürettiğimi düşünüyorsanız kadınları tanımıyorsunuz demektir. saatlerini bu ve benzeri sitelerde geçiren kadınlar var. sadece bir michael kors ayakkabı giymek için aylarca bisküviyle simitle öğün geçiştiren biliyorum. facebook'ta bulduğu lise arkadaşlarıyla buluşmaya giderken iş arkadaşından ödünç "markalı" çanta isteyen bir güruh size de yabancı gelmiyor değil mi? şimdi komplo teorisi, yuh çüş dediğinize utandınız umarım. hesap basit, sitede 20 tane gucci çanta var diyelim. emin olun o siteye üye binlerce kadın, o çanta paralanıp parçalanana kadar sistem içinde o malı döndürecek... binlerce kadın gucci çanta kullanmış olacak ama gucci toplamda sadece 20 çanta satmış olacak.
 • giyim kuşama tonla para döktüğüm için benim de azıcık incelediğim e-ticaret oluşumu. vestiaire collective'in bir benzerini yapmaya çalışmışlar sanırım.