şükela:  tümü | bugün
  • ulen bir de bekara diye not düşmüşler açıklamaya; bekar insanları ikinci sınıf insan, köle gibi gören ev sahiplerinin başı inşallah swinger partileri yapan evlilerle derde girer.
  • köpek beslemeye izin yokmuş. oraya köpek bağlasan, çözdüğün an ilk seni ısırır. bu ülkenin hem maddi hem de ahlaki açıdan bittiğinin en büyük göstergesidir bu ev. bu evin sahibinin onlarca mülkü vardır muhtemelen. tek fazladan mülkü olan, birazcık insana saygısı olan hiç kimse böyle bir evi kiralamaya kalkışmaz. 800 lira boya masrafından kaçınan, üstüne bir de depozito isteyen insandan hayır gelmez.
  • yumuşak klozet kapağı ile hayat enerjisi emme özelliğine sahiptir.

oturuyorsun böyle fıssssss diye ses geliyor, hele bir de önceden kalan hafif ıslaklık varsa tam plastiğin birleşme noktasından bacaklarınıza minik minik sızıyor.
  • 400 lira farkla bu daha iyi değil mi?
  • depozitosu, evden çıkarken temiz bırakma ihtimalimize karşılık tekrar kirletme ücreti olarak alınıyor sanırım.
  • içinde kadıköy, moda, barlar sokağı üçlüsü geçiyor diye o evi tutmak için bileklerini kesecek, emlakçının masasında striptiz yapıp göğüs kıllarını okşayacak gencolar biliyorum. hey yavrum hey

sözlüğün yarısının kutsaldır bu üçlü, amca iyi farketmiş olayı, bir hafta içinde birkaç kadıköy enteli tarafından tutulur, tüm ev poster ve bok götüren kilimlerle doldurulur, cool tavırlarla içeriye selinler, pelinsular davet edilir.

sizin ciğerimiz bilirim ulan, şu evi eleştirip rakip azaltmaya çalışanlar var aranızda, görmedim sanmayın
  • https://www.sahibinden.com/…i-daire-714063597/detay

kadıköy, moda, bahariye'de, barlar sokağı, kadife sokak'da, 80 m2 + 40 m2 beton özel bahçeli, bekara, iki oda,salon, hol, antre, mutfak, banyo wc li, balkon ve arkada 40 m2 beton özel bahçeli, içi boya ve masraf ister, yarı bodrum, bahçe katı, kullanıma hazır, boş daire. ısınma sistemi yok, normal sobalı, demir kapılı, arka taraf pimopen ısı camlı, yerler laminat parkeli, boş daire. konuta, aileye ve çalışan bekara ve öğrenciye verilir. depozite:1.500 tl. apt. aidatı:60 tl. bahçede köpek beslenmesine yönetim tarafından müsade edilmiyormuş.

bazı odalar göreceğiniz gibi sadece sıvalı artık tükürükle mi şenlendirirsiniz, suluboya ile boyayıp bir renk cümbüşü mü yaparsınız size kalmış.
  • zemini kazılırsa ceset çıkabilir. 90ların sonundaki hizbullahçıların evi gibi aynı.

depozito da yatırı götürürseniz diye herhalde.

bu arada şofbenin kablosundaki siyah bantlar ekstra güvenlik izlenimi vermekte, içimizi rahatlatmaktadır.
  • klozetin üzerinde duş alma zevkini yaşayabileceğiniz mağara. bekarlar ve öğrenciler insan değil çünkü, onlar kalır ne olacak!

edit: aileye de veriyorlarmış pardon.

yalnız bir de 1500 tl depozito istenmiş, klozeti sökerlerse falan diye sanırım. evde başka işe yarar bir şey göremedim ben çünkü. ev dediysem de işte...
  • deprem bölgesinde 30-40 yıllık binanın en alt katına mağara değil tabut demek daha doğru olur.
    tanım: ülke standartlarının yerlerde süründüğünü gösteren ilandır.