şükela:  tümü | bugün
 • reklamlarını gözümüze sokan sözde muhafazakar giyim alışveriş sitesi.

  öncelikle reklamlarında gösterdikleriyle tesettürün pek alakası yok. para kazanmak için müslümanları düdüklüyoruz desinler barışalım.
 • kahkahayı patlatmama sebebiyet veren site. dur bi posta daha patlatayım zuhahahahahaha.
 • reklamlarını haftanın en pahalı saatine, muhteşem yüzyıl'ın reklam arasına koymayı başarmış tesettür modası firması.

  (bkz: recep tayyip erdoğan dönemi zenginleri)
  (bkz: akp döneminde hacı hoca tayfasının zengin olması)
 • (bkz: elif yetgil)
 • insan kandıran site valideme hediye alayım dedim, içimde patlattılar bundan sonra ne onlar beni görür ne de ben onları aldığım bütün ürünlerde az çok defo var tesettür giyimde baya pahalıymış bu arada!!!
  neyse bu da bana akıl parası olsun bundan sonra hediye yerine alırım anacağızımı güzel bir yerde yemek yediririm neye ihtiyacı varsa, nerden istiyorsa onu alırım.*
 • tasarımı güzel bir site.

  ayrıca bir çok ülkeye ihracat yapıyor. sadece bu yönüyle bile takdir edilir. çünkü sırtını devlete dayayan ve sadece bürokratlar ile arası iyi olduğu için milyon dolar kazanan adamlar var.

  neyse azıcık da eleştirim. sitede bir tanıdığım için kıyafet bakacaktım. biraz osmanlı motifleri olan ama ince işçilik isteyen bir şey bakıyordu. bu sayede bol bol gezdim. tesettür kıyafeti dikenler arasında bu tarzı iyi yansıtan kimse göremedim. yok hani kıyafetin bir köşesine tuğra basmak kültürel motif olmuyor. oluyorda, kaliteli ve ince işçilik olmuyor.

  sanırım sektör yeni ve yeni yeni bu işi öğreniyorlar. o yüzden tarz adı altında ne akıllarına geliyorlarsa dikiyorlar. piyasa da talep olunca da göze batmıyor. tahminim piyasa doygunluğa ulaşınca insanlar gerçekten tarz ve felsesi olan kıyafetler bakacaklar. o basamaktan sonra da gerçekten tarzı olan ve felsefe katanlar markalaşacak. çünkü genelde böyle olur.

  not; hele ki steam punk ve osmanlı sentezi bir şey dikerlerse dünyada kült olurlar. çünkü yapan görmedim. ya da yüz sene sonra falan anca.
 • reklamlarından, mailime attığı spamlardan ve telefonuma attığı mesajlardan gına gelmiş firma.

  (bkz: spam sms cezasını takmayan firmalar)
 • modadan soğutan moda sitesi...

  ülkemiz şartlarında iş yapacağı kesin, sonuçta dünya modasının tersine giden bir modamız var, bu kıyafetleri kendine yakıştıran bir kitle de var, e ne duruyorsun? alışveriş yapsana, alışveriş yapsana, alışveriş yapsana vay vay alışveriş yapsana...

  reklam şarkısı ile gönlümü ayrı yaralamıştır, o konuya hiç girmiyorum, tek söyleyeceğim şey lümpenlikte sınır tanımayan reklamcılarımıza başarılar, hedef kitlenize yakışıyorsunuz...
 • bir adet embesili barındıran şöyle başarılı bir reklam filmine imza atan internet sitesi. zira bana bile kendilerinden bahsettirip reklamlarını yapmamı sağladılar mesela.
 • muhafazakar tabanlı olup da bir giydiğini bir daha giymemek temalı reklam nasıl yapılıyor anlamıyorum. islam'da israf haramsa bunlar neyin kafasında.