• muhafazakar tabanlı olup da bir giydiğini bir daha giymemek temalı reklam nasıl yapılıyor anlamıyorum. islam'da israf haramsa bunlar neyin kafasında.
  • reklamlarını gözümüze sokan sözde muhafazakar giyim alışveriş sitesi.

öncelikle reklamlarında gösterdikleriyle tesettürün pek alakası yok. para kazanmak için müslümanları düdüklüyoruz desinler barışalım.
  • şu ülkede güzel para kazanılası bir fikir. 2013 gibi benim de aklıma gelmişti. ama hareket inancı olan biri olmadığımdan bir çok fikir gibi bu da o aşamada kaldı. şimdi birileri uygulamaya geçirmiş. dinden ekmek kazanılan bir ülkede en güzel işlerden birisidir yeminle.
  • https://m.haberturk.com/…haberler-2721039-teknoloji

yanlış mı anlıyorum, kaçakçılık yaptıklarını mı itiraf ediyorlar ?
  • azınlık hisselerinin bir kısmını goldman sachs'a ve dubai merkezli venture capital wamda capital'a satmış bir muhafazakar giyim sitesi.
  • birincisi varken ikincisine gerek yok diyen dinin mensuplarına

giymem artık aynı şeyi

diyerek şatış yapan sitedir.
  • reklamında oynattıkları kadın oyuncunun, çoğu reklamdaki hemcinslerinden daha "seksi" harektlerinin olduğunu gördüğüm; "seks satar" mantığını ve kapitalizmin "yenisini al, daha fazlasını iste" düsturunu tasavvufla harmanlayarak yeni bir konsept oluşturmayı denemiş bir reklama sahip olan firma.
  • insan kandıran site valideme hediye alayım dedim, içimde patlattılar bundan sonra ne onlar beni görür ne de ben onları aldığım bütün ürünlerde az çok defo var tesettür giyimde baya pahalıymış bu arada!!!
    neyse bu da bana akıl parası olsun bundan sonra hediye yerine alırım anacağızımı güzel bir yerde yemek yediririm neye ihtiyacı varsa, nerden istiyorsa onu alırım.*
  • spam cezasını pek takmayan firma. aksi halde her gün telefona reklam göndermezdi.
    http://imgur.com/nhy8sg3
  • az once televizyonda tesetturlu birtakim genc kizlarin oynayip sarki soyledikleri reklamalarini gordum ve kanim dondu. bu kadar mi dustuk, bu kadar mi karakter, seref ve haysiyet yoksunu hale geldik... gunlerdir ulkede insanlar oluyor, uyusmus toplumumuz eglencesine, dizisine devam ediyor. sonra bir haber izleyeyim diyorsun karsina cikanlar bunlar. allah hepsini bildigi gibi yapsin, ne diyeceksin.

razi degilim. gucum yetse elimle duzeltirim. obur dunyada iki elim hepsinin yakalarinda olacak. ayip denilen bir sey vardi bizim memlekette zamaninda, edepten, adaptan gelen, medeniyeti insa eden. once ayibi kaybedip arsiz olduk. sonra edebi yitirdik kalbimizdeki, edepsiz olduk ve adap, ici bos bir hareketler butunu haline gelip coktu. medeniyetimiz ellerimizin arasindan kayip gitti gozumunuzun onunde.

yapana edene, isteyene, begenene, razi olana, uzaktan bakip bu ice dogru cokuse destek verene, yolunu acan herkese kutlu olsun. gun onlarin gunu, aferin. tum bunlarin onune gecip inancina gore yasamayi beceremeyen, iradenin davasini kaybeden bizlere ise yaziklar olsun...
hesabın var mı? giriş yap