şükela:  tümü | bugün
 • çakma saat satmasından şüphelendiğim site.
 • sürekli spam mail gönderen dandik sitelerden biri daha. mail listelerinden çıkmanın imkansız olduğunu söylememe gerek yok sanırım.
 • piyasada 300 tl'ye satılan bir saati, sahte olmasından korksam da daha önce alışveriş yapmış bir arkadaşıma güvenerek indirimden 90 tl'ye aldığım site. saati bayiye göstererek orijinalliğini de onaylattım ki 90 tl'ye inanmak istemedi adam. tabi siteyle hiçbir alakamın olmadığını ve alınan saatin zaten piyasaya sahtesinini sürülmesine gerek duyulmayacak bir moda markasına ait olduğunu da belirtmek gerek. büyük saat markalarında gerçekten o fiyata orijinal saat satıyorlarsa dışarıda birileri bizi fena silkeliyor demektir zira birçok modelde fiyatları piyasanın bir hayli altında.

  not: benim aldığım saatin gün ayarında bir sıkıntı var. eylül ayını 31 gün olarak aldığı için yılda bir kez bir gün ileri almam gerekiyor. benim için sorun yaratan bir durum değil. arkadaşımın aldığı saatin de arkasında derin bir çizik var yani bu tip defolar nedeniyle ucuza satıyor da olabilirler bilemedim.
 • saatleri hiç de çakma olmayan, işini gayet ciddi yaptığını deneyimleyerek gördüğüm site.

  ben de buradan alışveriş yaptım ve ürünüm paketleme de dahil gayet sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. garanti belgesi vs. de hepsi elimde mevcut. millet olarak uygun fiyatlı gördüğümüz her şeyi, çakma, adi, defolu diyerek yaftalamaya o kadar alışmışız ki işini hakkıyla yapan böyle siteler ve ürünleri de arada kaynayıp gidiyor. ayrıca o çok bilinen sitelerden de her ürün mükemmel gelmiyor malum. ben "gold" gibi bir firmanın içinde mesajlarıyla sıfır diye gönderdiği telefonları bilirim ki o da ayrı bir entry konusu.

  elbette gerçek ya da sanal her alışveriş yaptığımız yerde bazı aksaklıklar olabilir. önemli olan ürünün arkasında durulması ve modasaat de bana o güveni yeterince verdi. kargolama konusunda sorduğum soruya anında döndükleri, dedikleri sürede de gönderdikleri için müşteriyle iletişimlerinin de gayet sağlıklı olduğu kanaatindeyim. lütfen sapla samanı ayırmayı artık öğrenelim.
 • internetten satın aldığım tissot marka saatin kordonu evde deneme amaçlı ilk takışımda çatladı ve deri dökülmeye başladı. bildiğin çürümüş derisi. götürdüm direk şubelerine. kordon normalde garantiye girmiyor dediler. normallik anormallik bi durumda yok. orijinal tissot kordonu ile değişin dedim onu biz karşılamayız dediler. müşteri memnuniyeti açısından biz değiştirelim dediler. aldığım saatin kordonuyla alakasız tonda çakma bir deri kordonla değiştirdiler.
  eski kordonuda atmamışlar geri veriyorlar bana. bu ikisinin rengi aynı mı dediğimde de ustanın elinde bu renk kordon varmış heralde kıh kıh dediler.
  uzak durulası.