şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: modasaat)
 • bu işte bir iş var hissiyatını saat tutan bileklerimin her noktasında yaşatan saatçi. ya çok satayım öz satayım mantığıyla büyük yüzdelerde indirim yapıyor ya da bu işin piri çinli kodaman çakma saat örgütleriyle işbirliği içinde.
 • n11. com üzerinden mağazalarından sipariş verdiğim swatch marka saat rezalet biçimde geldi. orjinal swatch kutusu yok! garanti belgesi işlenmemiş! saat kasası oksitlenmiş, arka kısımda kullanımdan kaynaklı silinmeler, bilek izi silinmesi var!

  hayır ikinci el saat satacaksnız, ikinci el diye yazın. sıfır saat fotoğrafı koymayın.

  siparişi iade ettim. saatin fotoğrafları : http://i.hizliresim.com/m4jmg1.jpg
  http://i.hizliresim.com/dbyyl6.jpg (soldaki kısımda çelik soyulmuş alttan siyahlık çıkmış, ışık sorunu değil!)

  bu da faturası: http://i.hizliresim.com/erymv8.jpg
 • piyasa fiyatının çok altında satış yapan site.

  her ucuzu görünce atlamayalım.
 • eşimin en sevdiği saatini buradan almış olmasına güvenerek, uzun zamandır takip ettiğim seiko modelinin %32 indirimde olduğunu görmem ile hemen sipariş verdiğim saat tedarikçisi.

  piyasa ile kıyasladığımda en az 200-250 ? gibi bir kazancım oldu. kendilerine teşekkür ediyor indirimlerinin devamını diliyorum.
 • hediyelik bi saat alacaktım. piyasada 350 400 civarı. n11 dandik mağazalarında 220 tlye kadar fiyat düşüyor. moda saat 310 tl . moda saati sağda solda gördüğümü hatırlıyorum, bende iyi bir etki oluşturmuş olduğunu fark ettim. siparişi verdim, ürün dün geldi, eşime vermeye utandım. kutusunun bir kenarı baştan başa yırtık, camda jelatin yok, kordonda kesik var, iade ettim hemen.
  bu ne cesaret, bu ne hadsizlik. böyle bir ürün göndermeye utanmıyorlar. outlet olsa anlayacağım. ürün çakma mı , kullanılıp iade mi edilmiş , ikinci el mi , personel satmadan önce biraz kullanıp heveslerini mi alıyorlar. aklıma 40 türlü saçmalık soktular. artık saat alacağım diyen birine modasaat'ten uzak dur demeyi kendime görev edineceğim.
 • yaklaşık 1,5-2, yıldır reklam maili ve smsi listelerinden çıkamadığım illettir. kaç kere red yazıp bilmem nereye gönderdim, bimere, btkya şikayet ettim, kendilerine mail attım ancak çıkamadım.

  zamanımda bir kere saat aldım kendilerinden, memnun da kaldım ama şimdi adlarını duyunca/görünce küfürbaz haydo'ya dönüyorum.

  tanım: illettir.

  edit: bu entry üzerine nickini vermek istemeyen yardımsever bir yazar arkadaşımız bana ulaşarak sorunu hallettirdi sağolsun. aynı spamdan muzdarip suserlere duyrulur.