şükela:  tümü | bugün
  • bugün kendilerinden aldığım reklam maili ile fark ettiğim. üyeymişim.

muhtemelen önceki yıllarda üye olduğumuz, kapanan alışveriş siteleriyle ilgili bir durum. onlardan birinin devamı ya da yeni adı olabilir.
  • garanti ettikleri temin süresini fazlasiyla geçip ulaşmaya çalıştığımda dalga geçermiş gibi cevap veren, stokta olmayan ürünleri satışa sunan, müşteri hizmetleri tarafından küstahça ve embesilce tavır sergileyen, ulaşmanın binbir güçlükle sağlandığı, bir daha üstüne para verseler kullanmayacağım ve çevremdekilere de kullandırtmayacağım online alışveriş sitesi.
  • uzun suredir almak istedigim ancak paraya kiyip almadigim bir ayakkabiyi burada 370 tl ye gorunce heveslendim ama baktim ki abuk subuk bir firma, bi dolu sikayet var, bilgi vermeden stokta olmayan urunu satip milleti oyaliyor, vazgectim.

buyuk ihtimalle siparisleri toplayip, parayi isletiyor, 30-40 gun sonra da iptal edip para iadesi yapiyor. hem davadan mahkemeden siyriliyor hem de emek etmeden bedavadan para kazaniyor. oh ne guzel memleket herkes bir sekilde yolunu bulmus azizim.
  • kesinlikle uzak durulması gereken firma.

6 mayısta verdiğim sipariş için 23 mayısta "siparişinizde yaşanan gecikme için özür dileriz :(" konulu mail ile* "08/06/2018 - 11/06/2018 tarihleri arasında teslim edilecektir. " diyen, daha sonrasında 11 haziranda durumla ilgili bilgi almak için attığım maile, "siparişinizi üzülerek taahhüt etmiş olduğumuz zaman dilinde teslim edemeyeceğimizden ötürü iptal ederek, iadenizi yaptığımızı iletmek isteriz. iade işlemleriniz 24 saat içerisinde gerçekleşmektedir. bankanıza bağlı olarak kredi kartı ekstrenize yansıma süresi 1-10 iş günüdür." cevabını vererek kendi kendine siparişi iptal eden, daha sonrasında da üzerinden 12 iş günü geçmesine rağmen paramı hala iade etmemiş firmadır. şu anda durumu sorduğum maile de cevap vermiyorlar. bir daha asla ve asla kullanmayacağım. bu bir hafta içerisinde de para yatmazsa artık yasal yollara başvuracağım. duruma göre burayı editlerim.

tekrarlıyorum; kesinlikle uzak durulması gereken firma.
  • asla ama asla bulaşmayın.

18 mayıs'ta aldığım air max 270'i önce 7 haziran'da ileteceğiz dediler. 7 haziran geldi geçti, sipariş durumuna baktığımda bir anda siparişiniz gecikti yazısını gördüm. müşteri hizmetleri bunun üzerine 20-23 haziran arasında teslim edilecek garantisini verdi. tamam dedim. 23 haziran geldi geçti, çağrı merkezi 26 haziran'a kadar ayakkabı sizde dedi. 26 haziran geldi geçti ve sorgusuz sualsiz siparişi iptal ettiler. çağrı merkezine ulaşmak zaten imkansız, ulaşınca oradaki insanlar da biz bilmiyoruz sorumlu değiliz filan diyor.

para işletmek için şirket kurmuş saygısız pislikler.
  • ticaret ahlaki olmayan rezil ve dolandirici bir site. kesinlikle alisveris yapilmamasi gereken bir site. 9 haziranda verdigim siparisim surekli erteleniyor. siparis iptalini istiyorum bu sefer maillerime cevap gelmiyor. adamlar olmayan urunleri uygun fiyata satiyormus gibi yapip milletin parasini aliyor,oyaliyor bir de ustune siparisi iptal etmiyor. yillardir internetten alisveris yaparim ama saf yanima denk gelmis olsa gerek site hakkindaki sikayetleri falan okumadan siparis vermis bulundum. bkz:şikayetlerallah hepsini nasil biliyorsa oyle yapsin pis dolandiricilar. mahkeme mahkeme surunsunler insallah