şükela:  tümü | bugün
  • bitmişliğin ve tükenmişliğin son devresindeyiz.hangi ırk hangi koku üstünlük sağlayacak. feminen yaklaşımlar miğdemi bulandırıyor. yok erkeğin kadının ne de kadının erkeğe üstünlüğü. varoluştan tamamlarız birbirimizi. birimiz olmazsa eksik kalır ruhumuz yokuzdur bitmişizdir ruhlarımız ve anlamsızdır tüm nefes alışlar. sefkat ilgi arzu şehvet insanı insan yapan değerler. duyguları olmadan insan neye yarar sade bir et parcası nefes alan yaşamaya çalışan. hissetmekse insan benliğini aşk dokunmaksa , bütün ihtirasların sonu neden korkarız sevmeye. ilk insandan son insana görevimizdir çoğalmak yeni tarlaları ekmek yeni nesillere can vermek. sonsuz değiliz sonsuz olamayacağız hiç birzaman yokolup gideceğiz cürüyen bedenlerimizle. şekli yok duygularımızın cizebilirmisin aşkı resimlere. aşk ruhumuz gibi şekilsiz heryöne çekilebilen çekildikce olgunlaşan ama korkuyoruz. olgunlaştıkca biraz daha çürüyoruz en büyük korkumuzla yüzleşiyoruz.
    ölüm :,
    işte ölüm duygularda yaşar cizgilerdede aslında içiceyiz bir adım ötemizde bazen bir adım gerimizde. ve tam ona başucumuzda bekleyen anne misali vefakar terketmeyen zamanı gelince cözülen yapboz ölüm. ölüm yapbozun son parcası ve tamamlıyoruz resmimizi. umut etmeliyiz güzel olmalı. çünkü bu son eserimiz bu resim ya mükemmel olmalı ya hiç ortası yok hayatın.tıpkı nefes almak gibi kararlı birokadar karamsar bitkin bedenler. ve mükemmeli yaşamak mükemmel bir eser bırakmak yorulmuş ellerimzle. kahrolmak gelgitler yaratmak hayatın penceresinde. neden imkansızı istiyoruz beş dakika mutlu olmak zormu beş dakika aşık olmak. uzatırmısın ellerini sonu olsada sonunu ikimizde bilsekte. aşk dileniyorum senden küçük bir gülümseme tatlı bir öpüş. sonsuz değilim sonsuzluğu istemiyorum tam şuan seninle aynı vakitteyken anı yaşamak istiyorum ana ve an seni yaşamak istiyorum.tüm korkularımdan arınmış üstümden ölüm korkusunu atmış en güzel resmimde seni yaşamak seni cizmek...

modern çağda bizi ne hasta ediyor ?

ırk ayrımı , kadın erkek ilişkileri , aşk , savaşlar ve insanoğlu varmı bir cevabımız.
  • (bkz: seboreik dermatit) benden önceki 4 kuşakta rastlanmamış.
  • bunlar hastalık değil.
    gelişen teknolojinin kobaylarıyız.
    asıl hastalıklar bundan 10-20 yıl sonra ortaya çıkmaya başlayacaktır
  • (bkz: sosyal medya)
  • (bkz: anksiyete)
  • farkındalık yaratmak, ilgi çekmek için deli taklidi yapmaktır. ha biz normal gözükelim diye, evden işe, işten eve mekik dokuyan en basit insan rolünü oynayabilmek için sırtımızdan terler aksın.
  • kendini olduğundan farklı göstermek, sosyal medyaya ''ben çok üst düzeyim'' imajı vermek ancak bunu sadece giyim-eşyalar ile sunmak.