şükela:  tümü | bugün
  • 34 hrz 58 başlığını görünce aklıma geldi yine. ecnebi memleketler hakkında bilgim yok. bu topraklar için konuşuyorum. 783.562 km² içerisinde modifiye araba kullanıp da aklı başında düzgün efendi bir tane insan yoktur. hepsi barzo, hepsi kıro, hepsi at hırsızı.

bu araçları kullananların alayı trafik canavarı, alayı haydut. kimse bana "ama bizim bir arkadaş var görsen çok efendi, sadece arabaya meraklı..." demesin. tamam senin arkadaşın öyleymiş. memlekette saysak bir elin parmaklarını geçmez zaten. o yüzden kusura bakmayın ama çok pis genellerim.

ben önce lafa bakarım laf mı diye, sonra söyleyenin arabasına bakarım modifiye mi diye. sonra dıravdan saate bakar uzaklaşırım işim var diye.
  • linea ile sol şeritte 60 km hızla giden kişinin genellemelerine kurban olan insandır.
  • trafikte temkinli yaklastigim insan guruhu. bunlara ozellikle yol veririm aman uzasin da benden uzak olsun diye. gerizekalilar da gevrek gevrek gulerek gazlar. umurumda bile degil.
  • 0.05 yanilma payi ile dogru bir genelleme yaparsak; apacidir, agir ergendir, kirodur, yuksek sesle muzik calarak hava attigini sanacak kadar idraksizdir. 5 liralik arabaya 3 liralik harcama yapar.
    kullandigi arabalar; dogan, sahin, pic kasa bmw, leon ve scirocco olarak listelenebilir.
  • özellikle dışarıdan bakıldığında araçta nelerin değiştiğini yada nelerin eklendiği hakkında hiç bir ip ucu barındırmayan , ancak yola çıkıldığında kah virajlardaki çıkışı gerekse yol koşullarına göre kısa fren mesafesi ile inanılmaz keyif veren otomobili kullanan insandır.
  • serseridir net
  • türklerin modifiye anlayışı kapsamında (bkz: doğan görünümlü şahin) ile sınırlıdır. ama şimdi bilmem kaç beygirlik bir araba olsa hiç de fena olmaz
  • şimdi modifiye var modifiye var. arabama ekstra bir güvenlik önlemi atıyorum daha stabil frenler taktırdım. çocuklar rahat etsinler diye arkaya bir takım zımbırtılar güvelik şeyleri yaptırdım. bu da modifiye... bunları yaptıran liseli ya da ergen olmaz. yani özetle modifiye araba kullanan insan değil sorunlu olan şey burada, nasıl bir modifikasyon yapıldığı önemli. modifiye sektörünü oyle komple lanetli ilan etmemek gerek. neyse olayı kaptınız bence.
  • atmosferde ay kadar krater acan co2 salinimina araclarina bok sivayarak destek verenlerdir.
    gezegen insanligi ne zaman yok ederse ancak o zaman kaybolur bunlar.