şükela:  tümü | bugün
  • kendisi şahane bir kişilik olmasının yanında, hesabıma yaptığı 50 ytl'lik havalenin açıklama bölümüne "sevişme parası" yazabilecek denyoluğa sahiptir.

hesap defterimi işlettiğim sırada bu beyanın sayfanın lank diye ortasında olmasından mütevellit, veznedar kızımızın enteresan bakışlarına gark olmuşluğum vardır. benimle sevişmeye 50 ytl fiyat biçtiğine üzüldüm önce, sonra jigolo olmadığımı hatırlayınca bir rahatladım; sonra hatuna rezilolduk diye yıkıldım, sonra bir de gay mi sandılar diye düşündüm.

hasılı, sakın hesap numaranızı kendisine vermeyiniz, 1 ytl'likleri enteresan açıklamalarla havale eder...
  • çok sevdiğim ve çok saygı duyduğum bi abim. daha çok seviyor musun yoksa sayıyor musun desen işin içinden çıkmam zor zira çok ulu manitu bir insan kendisi gözümde.

senelerdir esbpl ye gelerek 60-70 tane elemana abilik yapmış, temiz ve kaliteli futbolundan bir saniye olsun ödün vermemiş adam gibi adamdır. muhabbeti için sanırım önceki entryler yeterli olur şahane muhabbeti vardır dememe gerek yok.

ayrıca son maçla birlikte ekşi sözlük futbol takımı kaptanlığı da yapmıştır. hatta o gün kaptan çıktığından kendisinin de santra öncesi para atışında haberi olmuş, ancak senelerin verdiği tecrübeyle para atışında topu bize kazandırmıştır.
  • şahsımın doğum günüdür ve akşama rakılı mezeli bi yemek vardır nevizade'de.. telefon çalar.. arayan modü abimizdir.

modü : alo ayanuxçum.. doğum günün kutlu olsun canım..
    ayanux : abi hemen peşin cevap vermeseydin keşke.. bi sorsaydın yengeye belki izin verirdi aleme gelmene :)))
    modü : ulan bi gün sizde evleneceksiniz. ondan sonra ben soracam size!!
    ayanux : ehauhahua şaka yaptım abi..
    modü : neyse yav benim taksime geçmem çok zor.... vsvs..
    ayanux : ehehahaha.. yav tamam abi yav .. bak hala ehehehee...
  • halısaha çıkışında gözlerini kör etmek içün arkasından uzun farları, sis farlarını falan açmış giderken birden yavaşlayıp yanına çağırarak:

- sağ kısa hüzmeler yanmıyo olum

demiş ve cevabı böyle vermeyi tercih etmiş iyilik meleği, doğruluk timsali.
  • nutella gibi adam. ama alman nutellası.
  • jazzcı kardeşim* benim. abimsin
  • timing ve positioning konusunda kimse eline su dökemez.
  • entrylerinden takip ettiğim üzere sıkı bir vfb stuttgart taraftarı olduğunu tahmin ettiğim yazar.
  • (bkz: modu mobile)
  • "futbol ve modu" ile ilgili diger detayli bilgiler icin bakiniz :

http://www.esbpl.org/default.asp?t=modu