şükela:  tümü | bugün
 • vm'deki binary executable dosyalarin uzantisi.. bunlardan sadece hurya$a yazabilir.. (bkz: bruce lee kulturuyle yeti$mi$ film ele$tirmeni) (bkz: konuyla ilgili bir yere gelmeye cali$iyorum)

  (bkz: exec)
 • ing. modül
 • .net framework'te ba$ka assembly'lere gomulebilen kod veya data parcalarina verilen isim. i$in ilginc visual studio .net tarafindan desteklenmemektedir bunlar.

  benzer bir mekanizma icin (bkz: unit) (bkz: tpu) (bkz: object code)
 • vektor uzayinin halka uzerine olani.
 • free'si vardir projective'i vardir, zihin icin cok faydalidir.
 • archive gibi, ingilizce okunuşu ufuk açan kelimelerden.
 • mou-juul seklinde telaffuz ettigim ( ayrinti kasamiycam cok guzel telaffuz ediyorum) icin almanin teki tarafindan anlasilmayan kelime.

  you must your english correct

  dedi bi de.
 • gavurun maaajıl şeklinde telaffuz ettiği kelime.
 • kafes ekibinin son zamanlarda iyice can çekişen hypnos'u tarihin tozlu sayfalarına göndereceği mekan. kitlesiyle birlikte kafes afterlarından aldığımız tadı yakalayabileceğimiz bir yer olur umarım. ses ve görüntü kalitesiyle nasıl yenilendi bilmiyorum ama studio'yla yarışacak bi ses/görüntü sistemini anca bu işlerden anlayan bu insanlar yaparsa yapar. şu an gümbür gümbür gibi, 9 kasım'da açılışa veya afterına(bu da baya iyi, after için ayrı bilet açmışlar başka eventte hızını alamayanlar ve devam etmek isteyenler için 04:00-12:00 olarak) gideceğiz ama yine umarım ki vestiyer rezaletiydi, ot kök otopark saçma sapan işletme rezaletlikleri yaşanmaz. iki kişilik eşyayı biz istemememize rağmen tek askıda 5tl'ye alan zorlu'nun gözünü sevmeyelim sadece.

  edit gelecek. umut fakirin ekmeği

  geç gelen edit:
  loca saçmalığı kalkmış sonunda ama gitmeden de tahmin edebiliyordum, olmazdı yani. vestiyer rezaleti yaşandı gayet kapasiteleri dolmuş daha fazla alamıyormuş ama biraz ilerideki bagaj.co'lara yönlendiremeyecek kadar da meşguldü. bunlar problem değil çözülür bir şekilde eğlenmeye gidiyoruz takılmazsın çok ama içerisi localar dışında değişmemiş, sahne uzunlamasına alınmış sadece,görüntü desen yok. ses eeehh. getirecekleri/çalan insanlar iyi olduğu sürece tabi ki gidilir(ki 1 aralık'ta (bkz: artbat) geliyor,gidilecek ). gelen tayfa olarak birkaç çürük dışında suma kafes insanları yani eğlenen insanlar. ve müzik gerçekten gayet okeydi. after mekanı olarak dar bir merdivenden basık bi odaya çıkıyorsunuz ama müzik o kadar iyiydi ki al demişler gir dans et kafanı yaşa.

  çalan isimler dikkat çekici olmadığı sürece (ki kendileri bile çıksa gayet okey bi after mekanı) hadi bu hafta da module'e gidelim demezsin ya da hadi en kötü module'e gidelim(müzik yanıltmayacağı için eğlenilir) dersin. umarım ses/görüntü işlerini zamanla çözerler, bangır bangır.
 • acaip iyi isimleri getirmeleri cok da ilginc degil hatta gayet normaldir zira sahipleri lokalde piyasanin liderleridir.

  (bkz: kafes)
  (bkz: indigo)
  (bkz: beatgate)