şükela:  tümü | bugün
 • an itibari ile $2.05 usd olan güzel proje. utility değil de security olmasından mütevellit seveni azdır. aryan takımı ile büyük işler yapacaklarına ben eminim. fiyatı tekrar yazayım, $2.05 usd.

  https://www.youtube.com/…_continue=58&v=ceitzlsz1xw

  satin almak icin: burdan
 • nesnelerin interneti* projesi ve zürih'te bir teknoparkta bulunan firma.

  birçok sektörde tedarik zinciri süreçlerini düzene sokmayı amaçlamışlar ve veri bütünlüğü sağlamak için de iot sensörleri ile blokzincir teknolojisini bir araya getirmişler. fikir oldukça parlak, şu an odak noktaları ilaç sektörü ve halihazırda anlaşmalı olduğu da birçok firma var, yaşayan da ürünleri.

  iotanın çokça konuşulduğu sözlükte, hakkında az entry bulunması şaşırtıcı.

  https://modum.io/
  https://coinmarketcap.com/currencies/modum/
 • buralar degerlenir. iotaya 0.47 den ve walton a 1.27 den giren biri olarak soyluyorum. yatirim tavsiyesidir.
 • 2016'da isviçre'de kurulan bir firma. blok zincir teknolojisinin ve ıot (internet of things) ile kombine edip tedarik zinciri süreçlerinin iyileştirmesi için çözümler üretmeyi hedefliyor.

  ekibin linkedin profillerine baktığımız zaman ceo'nun gopro geçmişi var. diğer co-founder pascal degen, aynı zamanda novartis'te ürün paketleme ve lojistik müdürü. diğer üyelerin ve advisorların üniversite ve ilaç sektöründe deneyimi var. tek sıkıntı olabilecek durum, şu an çalışan mühendislerin yeterli tecrübede olmaması sayılabilir.

  şirket yakın zamanda yeni bir ürün çıkaracak ve müşterisi de hazır gibi. (muhtemelen bence novartis olacak, çünkü yukarıda da bahsettiğim gibi advisorlardan birisi novartis'te müdür ve insider bilgi olmasından çekinip yatırımcıları etkilememek için şimdilik bekletiyorlar) varsayalım başka bir şirket ile anlaşma yaptılar. bu bile şimdiki fiyatının (bu entry yazılırken fiyatı 3.18$) birkaç kat artması için yeterli olur bence. ilaç/sağlık sektörü her zaman büyük potansiyel barındırır. şirketin geleceği parlak gözüküyor. uzun vadeli sağlam bir getiri potansiyeli olduğunu düşünüyorum. türkiye'de çoğu kişinin bu coin ve şirketten haberi bile yok. yeni şeyler buldukça editlerim. kendi araştırmanızı yapmayı unutmayın. ytd.
 • isvicre'de ulusal kanallarin birinde boy gostermis guzide proje. 2018 eoy icin hedef 1000 usd. token sahiplerine sirketin yaptigi kardan dividend odenecegi icin guzel bir gelir kapisi. anlasmalar istedikleri gibi giderse kisa surede 1000 dolari da gecebilir.

  bahsi gecen video:
  https://www.srf.ch/…c16-4327-4af4-b873-fd5cd6e895a7

  hala hazine bonosu alanlar izlemesin.

  binance'den satin almak icin : burdan
  kucoin üzerinden almak için: burdan
 • "anything under 5500 sat is a steal" bir modum atasözü.
  "anything under 5000 sat is an insta-buy" bir halk ezgisi.
 • koşa koşa yanına gitmek isterken arkama bile bakmadan kaçmak zorunda oluşumun yorgunum...