şükela:  tümü | bugün
262 entry daha
 • bu adam nasıl arsenal kariyeri yapmış aklım mantığın almıyor.ayakları desen iyi değil,oyun bilgisi desen yok denecek kadar az,bjk nin aldığı gelmiş geçmiş en büyük balonlardan ilk 3 e girer,bu kadar hantal,bu kadar ayakları kötü bir orta saha daha önce gelmedi beşiktaşa,kim getirdiyse kaldırmış parayı belli
 • biraz anlasabilecegi biri oyuna girince ( ljajic) kendisini gostermeye baslayan oyuncu. ilk yari pas verecek adam bulamadi adam. daha sonra ljajic ile guzel verkaclar yaptilar
 • ayaklarının kötü olduğu iddiasının neye dayandığını merak ettiğim, az pas hatası yapan ortasaha.

  futbol taraftarları gitgide gerizekalılaşmaya başladı burada, bak bu adamın ayağının ve oyun bilgisinin kötü olduğu iddiasını geçtim(ki sadece oyun stili basit oynama üzerine kurulu), beşiktaş'a bu kadar ayakları kötü ortasaha gelmedi iddiası kadar moronca bir şey olamaz.

  ulan bu takımda bu sezonun ilk haftalarında gary medeloynuyordu!!!

  dorukhan toköz sakatlanınca ağıtlar yakıldı, dorukhan bu adamdan net daha takoz. hatta necip'ten bile daha kötü ayağı var.

  ulan bu takımda çok da uzun olmayan bir süre önce veli kavlak ilk 11 oynuyordu, bu takımda bir ara uğur inceman bayağı ilk 11 idi!

  böyle bir salaklık peydah oldu, ''galatasaray tarihinin en kötü on numarası'', ''fenerbahçe tarihinin en kötü stoperi'' falan diyenler de bunlar.

  mesela aynı salaklığı belhanda'ya yapıyorlar, adamı beğenmezsin anlarım da, cihan haspolatlı'nın on numara forma giydiği takımda sanki galatasaray tarihi boyunca hagi, olmadı sneijder seviyesinden aşağı düşülmemiş sanrısı da neyin nesi?

  sakin oynayan, ortasahanın en defansif oyuncusu olduğunda çok daha iş yapacak ,beşiktaş'ta oğuzhan'ın yokları oynaması nedeniyle bir diğer holding midfielder ile oynayan, ki ileri uç oyuncuları beceriksizlik yapmasa gayet takıma gol attırmış da olacak bir oyuncudur.

  ayakları kötüyü geçtim, pasları aşırı temizdir ve topu düzgün kullanmamızı sağlar.

  bu adam sahadayken çok az top kaybıyla oynuyoruz. niye sizce? bir oyuncunun ayağının iyi olması için illa kavisli toplar atması mı lazım? sami khedira'nın ayakları kötü mü?