şükela:  tümü | bugün
  • evet yanlış duymadınız.
  • kendisini dinlemeyi çok istememe rağmen bilet fiyatları r yaptırdı. 10 gün simit peynir yemeyi başarabilirsem gideceğim.
  • bilet fiyatları ile göz kanatıp, yürek dağlayan konser. konser günü cumartesi olsaydı şehir dışından gelecekler için daha kolay planlama yapılabilirdi. harbiye'yi bilen arkadaşlardan ricam fiyat performans olarak hangi kategori daha uygun olur, nerden daha güzel izlenebilir bu konuda mesaj kutumu yeşillendirmeleri.
  • maaşlar yatsa da gitsek dediğimiz etkinlik.
  • çok isterdim. çok uzun yıllardır çok severim. lakin şöyle bi aynaya ardımı dönüp baktım da, youtubedan dinlemekten farkı olacak bir kategoriden bilet alacak göt yok bende.
  • gorur gormez yapistirayim dedigim ama koskoca acik hava tiyatrosu'nda okuz parasina bilet satilan konser. iranlilarin cogu konsere akin ettigi icin sanirim yuksek tutmuslar.

iki kisi eli yuzu duzgun bi yerden izleyim desen 700 kagit.

kucuk bi tip vereyim, mohsen namjoo konserlerinde yuzde 90 sahnenin saginda oturur. sol taraftaki bloklardan alirsaniz daha rahat bir gorme acisi elde edersiniz.
  • protokol - 550.00 tl
    1. kategori - 330.00 tl
    2. kategori - 302.50 tl
    3. kategori - 275.00 tl
    4. kategori - 247.50 tl
    5. kategori - 220.00 tl
    6. kategori - 192.50 tl
    7. kategori - 165.00 tl
    8. kategori - 137.50 tl
    9. kategori - 110.00 tl

evet görüyorsunuz anlatmaya gerek yok. neden anlatayım ki?

edit: fiyatlarda oynama olmuş. biletix sayfasına bakmakta fayda var.
  • bilet fiyatlarını gördükten sonra mohsen namjoo’yu canlı dinlemiş kadar hüzünlendim. benim için bu kadarı kafi. teşekkürler.