şükela:  tümü | bugün
  • şiddet dozu gayet yüksek bir korku/gerilim filmi. saçmasapan bir konusu var. ebeveynler birdenbire çocuklarını öldürmeye başlıyor. toplumsal eleştiri falan var gibi, aile kurumu övülüyor mu yeriliyor mu anlamak mümkün değil, bir mesaj verilmeye çalışılıyor gibi falan ama ben bir halt anlamadım. cage her zamanki gibi aşırı rol yapıyor. vakit kaybı.
  • --- spoiler ---

10 üzerinden 3 alacakken sondaki avcıyken av durumuna düşme olayı sebebiyle +1 puanı hak eden film. genel toplamda ciddi zaman kaybı.
    --- spoiler ---
  • nicholas cage’in utanmadan devam ettigi sacma sapan filmlerden birisi daha. bu sefer isin icine cocuklar da girince, kendi rekorunu kirmis. keske filmlerin bütcesiyle fakir ögrenci okutsa, dünya’nın yoksul bölgelerideki insanlara yardım etse. senaryo ve çocukların konuşmaları üzerine sinir krizi geçirdim, ve filmi 30 dakika izlediğim için kendimle 1 hafta konuşmama cezası verdim.
  • brain taylor adinda bi herifmis bunun yonetmeni adini bilerek yaziyorum ki tekrardan baska bir filmle karsiniza cikarsa vaktinizi calmasina izin vermeyin. ben sahsen dava acmayi dusunuyorum, kazanirim
  • ben beğendim. panzehirin çocukların mom, dad yerine isimleriyle hitap etmesi olacağını düşündüm uzun müddet. öyle olmadı. sonu da tam bir şeye bağlanmadı ama olsun, fena değildi.
    bir de o zenci çocuğun başına gelenler, pişmiş tavuğun başına gelmedi.
  • ılk gösterimi toronto film festivali'nde yapılmış, 2017 yapımı film. yapılmasaymış daha iyiymiş sanki.