• yabancı dil öğretmek için geliştirilmiş cep telefonu uygulaması. tarzı hoşuma gitti, şu anda da iyi gidiyoruz ancak bir yerden sonra ücret ödemeye mecbur bırakıyor uygulama. tek dil için 40 tl, 25 dil için 53 tl gibi bir fiyat talep ediyor, değer mi bilemedim. biraz araştırdım uygulama romanya menşeli, belki daha iyisini türkler geliştirmiştir.
  • premiumunu kullandığım müthiş uygulama.premiumu aldığınızda ömür boyu bütün dillere ulaşma lisansı almış oluyorsunuz ki bu muhteşem bir şey.yunanca öğrenmenin bu kadar kolay olacağını hiç tahmin etmemiştim.
  • saçma. belli bir süre sonra kilitleniyor. üyeliğim kendi kendine yenilendi, dolayısıyla kredi kartımdan para çekildi. bu da yetmezmiş gibi sayfa kilitleniyor ve premium reklamı açılıyor. 3 seviye var, ancak ilk iki seviye neredeyse aynı. ileri seviye ise açılmıyor. hiiiiç beğenmedim????
  • tek dil için aylık 20 tl isteyen uygulama ama hakediyor. türkçe cümle yapısına uygun bir şekilde korece bile öğretiyor. ayrıca çaba da göstermeniz lazım tabi.
  • 2 gündür kullandığım ve gerçekten başarılı olduğunu düşündüğüm uygulama.
  • dil öğrenirken bir yandan da alıştırma yapmanıza ve kalıcı olmasına olanak sağlayan bir uygulama. premium fiyatları fahiş hatta fuhuş. ancak daha fazla faydalanmak için verdik mecbur.

olumsuz bir durum olursa bu entry editlenecektir. övdüğümüz gibi gömmeyi de biliriz.
  • yaklasik bir haftadir ucretsiz deneme surumunden romence ve rusca calisiyorum. yontemleri modern kurslardaki gibi, sizi kurallara bogmadan direkt kullanima yonlendiriyor. periyodik olarak hatirlatma babinda tekrarlamasi da akilda kaliciligi arttiriyor. simdilik memnunum ve ucretli kullaniciya gecmeyi dusunuyorum. kullananlara bir yesil kadar uzagim.
  • almanca türkce cevirilerinde bir sürü hata olan uygulama. en güzel kismi augmented reality olarak sunulan dersler. fakat onu da sadece ana diliniz ingilizce oldugunda kullanabiliyorsunuz.
  • iki haftadır bu uygulamayı kullanarak ispanyolca çalışıyorum genel olarak güzel gidiyor ancak zaman zaman çeviri hataları olabiliyor.
  • geçen sene üyeliğini 70 küsür tl olarak almıştım, bu sene bitiyor diye 45tl teklif etti ben de kabul ettim. uygulama güzel busuu gibi bir yerden sonra gramer gramer diye insanı boğmuyor. fakat arayüz biraz yavaş gibi en azından o efektleri kaldırma olsa iyi olur yoksa nerdeyse hiç bir şeyde kasmayan telefon bu uygulamada hafiften nasıl desem böyle tekliyor.
hesabın var mı? giriş yap