• biraz bilgi verilmesi gereken coindir.

ekip ico'da alım sınırı koymadı. koymadığı için balina olarak tanımlanan çinli btc zenginleri yüklendi monetha'ya. 3500 eth gönderip 1000 dolar komisyon ödeyenler var. 21 bin eth lik alan varmış. yani şu an satılan monethaların 4te 1i bir çinlide. şaka gibi.
    biz 3-5 eth lik alalım derken adamlar 3bin 5binlik aldılar.
    peki ne olacak? coin piyasaya çıkınca istedikleri gibi oynayacaklar.
    iyi ki alamamışım diyorum bunu görünce.
    piyasaya çıkınca ico fiyatından (yaklaşık 40 cent) daha düşüğe alınır muhtemelen.
    2 yıl elde tutulup iyi paraya satılabilir.
    yatırım tavsiyesi değildir.
  • bitcoin benzeri bir sanal odeme araci. yansittiklari mantik daginik yapiya sahip guven ve bilinirlik uzerine. bakalim ne getirecek.
  • piyasalardaki genel düşüş itibarı ile fiyatları biraz daha makul hale gelmiştir. yaptığım altcoin sepetinde monetha'ya da yer verdim.

monetha nasıl alırım diye soranlar için binance borsasından alabilirsiniz;

link
  • diplerden toplayip pusuya yattigim coindir. sepetimdeki nadide coinlerimden. 27 sat ortalama ile aldigim coinleri 1000 sattan asagiya satmamak icin kendime soz verdim. bir diger nadide coin icin mihtril.
  • bu gün appi çıkan kripto para eğer bitcoin böyle çakılmamış olsa bu gün tekrar 3kyı görmüş olacaktı.kademeli al sat ile ortalamam 1800 k ama 1 aydır sırf bu gün için toplamıştım o da bitcoinin düşüşüne denk geldi. neyse artık hodl.
  • anlık olarak pumplanan coin tsi 00:00 da uçup tekrar düşmüştür, pumplanmaya devam ediyorlar.

ulan zaten 200 lirayla girdik, fakiriz hergün bir şeyi pumplıyorlar kafamız karışıyor
  • dibe vurmuşken toplayın bir miktar. proje sağlam.
  • önlenemez yükselişini bugün de sürdürmektedir.
  • icosu 31 ağustosta gerçekleşecek olan yeni coindir. ico'ya girmeyi düşünüyorum. bakalım umarım bi şeyler bırakır.
  • 18 dakikada ico'su bitmiştir. 18 dakikada 95 bin eth toplayan ico'ya sahip coindir. çok iyi girdiler piyasaya. bu bir rekor.

bizim gönderdiğimiz eth'ler hala pending. geri gelecek eth.
hesabın var mı? giriş yap