• migrosun anavatanı isviçredeki bir migrosta, $rakkk diye uzatınca, kasiyere error verdiren zımbırtı.
  • bugün sürpriz şekilde alışverişimin tamamını hediye eden indirim kartı. daha önce böyle bir kampanya olduğunu duymuştum da görmemiştim. başıma geldi çok deli manyak bişey oldu. hatta kasadaki ak saçlı teyzemiz* çok şaşırdı birden bu durum olunca, etrafına sordu falan. neyse 3 aç öğrenci sevindirdiğin için teşekkürler migros*
  • bir güvenlik açığını yakaladığım kart. eğer siz de money cardımda niçin hiç tl yok diye düşünenlerdenseniz, aşağıdaki olayın bir benzeri sizin de başınıza gelmiş olabilir.

öncelikle sevgili dostlar, son uygulama zımbırtısından sonra kampanya takip etmeye başladım, baya da zevkliydi hani. money falan.

ama bir şeyler oldu, aktarayım:

- ıvır zıvır kampanyalarla 15 tl para biriktirmiştim.
    - kullanacağım gün uygulama girip bir baktım ki tüm para harcanmış. a-aaa!
    - geçmiş alışverişlerime baktım. yalnızca suadiyedeki birkaç migros ve migrosjette alışveriş yapmama ragmen bodrum türkbükü ve yalıkavakta alışveriş geçmişim olduğunu gördüm. ve bittabi paralar da burada harcanmış.
    - müşteri hizmetlerin aradım ve sonuç: money cardınıza toplam 13 ek kart bağlı ve bunlardan 3'ü inaktif (öyle deyür) 10'u aktik money card.

bundan sonrası malum: benim telefonuma veya benim adıma kayıtlı money card'a ilişkili nasıl başka bir kartı başkasına veriyorsunuz? türkiyede benim hesabımdan alışveriş kolaylığı sağlayan bilmediğim 9 kişi daha var! benle beraber 10 kişi bu kartı kullanıyoruz puanları kampanyaları da komün halinde paylaşıyoruz ahahushaudashdhasd...

demek ki yapamıyorsunuz. moneyleri de geri vermediniz zaten. neyse 15 taleydi ama baya keyifliydi kampanya takip etmek falan. bir an annemin kafasına eriştim o keyfi almıştım ama içine ettiniz be esteban.....
  • parolu olduğundan migrostan çok opet te kullanmam sonucunda 40 liralık puan ile benzin almama yardım etmiş kart. işin ilginç yanı migrosa gittiğimde hiç yanımda olmuyor. ''migros kart var mı?'' sorusuna hayır demekten utanıyorum. ne biliyim sanki kasiyer o anda ''hala migros kartı yok ıyyyy'' diye düşünüyor sanıyorum.
  • ne zaman bana bir faydası dokunacak diye merak ettiğim karttı, taa ki geçen gün kapıda kalana kadar. yıllarca cüzdanda taşımış olmamın karşılığını, bonus olarak çilingire verilecek 30 liralık çelik kapı açma bedelinin cebimde kalmasını sağlayarak vermiştir. bununla da kalmayım uygulamalı bir eğitimle, bir çelik kapının kart ile 2 dakikadan kısa bir süre içerisinde, hatta ve hatta tahta kapıdan daha kolay bir şekilde açılabildiğini göstermiştir.

demek ki neymiş, kapımızı kilitlememiz gerekiyomuş.
  • sms ile dolmalık biber gibi sebzelerin fiyatlarındaki ucuzluğu cebime gönderen kart. sanırsın her gün biber yiyorum ya da o kadar indirim yapılmış ki hemen işten çıkıp biberler tükenmeden 10 kilo biber alıcam. delirdim çünkü ben. bedava veriyoruz deseniz acaba kıçımı kaldırıp gider miyim.

garip rüyalar gördüğüm şu günlerde bir sonraki rüyam muhtemelen bu kart tarafından kovalanıyor konulu olacaktır.
  • yıllardır kullanıyorum ama 1 (bir) puan biriktiremedim.
  • bu aralar yayınlanan reklamında sovyetler birliği milli marşının bestesi kullanılıyor ve bir noktada kuzey kore'deki arirang oyunlarından bir kare görünüyor (tabi kim jong il yerine reklamdaki adamı koymuşlar)

amaç ne, mesaj ne, adamlar saçmalamış desem bir amaca hizmet etmiyor, friedrich engels'li finansbank reklamı gibi pek değil - zaten bunu kimse fark etmez diye eski solcu reklam ekibi mi eğlenmiş nedir...
  • web sitesi google chrome'da doğru dürüst çalışmayan, bunun yanında bir çok sayfası bilimum asp.net hataları veren, almanız gereken bilgilere* ulaşamadığınız, kayıtlanmıştır* kelimesini dilimize kazandıran; kullanılabilirlik*, teknoloji, vizyon, nitelik anlamında tüm koç grubunun çalışma mantalitesini çok iyi temsil eden sözde kart.

(bkz: paro)
    (bkz: koç)
    (bkz: mustafa koç)
    (bkz: ali koç)
  • her an radyodaki reklamları yüzünden cinnet getirebilirim ve etrafımda ne kadar agınızı yayarak konusan kız varsa kesebilirim. sonra sıra cem ceminay tipinde sırıtanlara gelecek. şüphesiz ki cinnet affetmeyendir.
hesabın var mı? giriş yap