şükela:  tümü | bugün
  • westernunion tarzi worldwide hızlı para transferi sistemidir.
    westernunion'daki benzer ozelliklere sahip olup %20 felam daha ucuzdur.

kocbank subelerinden islem yapabilirsiniz.
  • moneygram payment systems ınc.merkezi usa colarado 'da olan türkiyede sadece kocbank'ta yapılan hızlı para transferi sistemi.güvenilir ve hızlı bir sistemdir.sadece kimliğinizle gönderim yapabilir,ödeme alabilirsiniz ancak isimlerin eksiksiz ve doğru yazılması çok önemli.ayrıca bir gün içerisinde bir kişi sadece 9000 usd gönderim yapabilir.
  • ithalat ve ihracat odemeleri disinda sahsa yapilabilen en hizli para transfer odeme seklidir.
  • cok hizli ve pratik olmasinin yanisira artik kuveyt turk ve yapi kredi uzerinden hizmet vermekte olan para gonderim sistemi.
  • hızlı olduğunu konfirme eden bir arkadaşım, meblağ yükseldikçe alınan komisyonun yükselişiyle ilgili şikayette bulundu bana. moneygram'i bana şikayet etmesinin anlamı yoktu, o yüzden bunu buraya yazmam. yoksa tanımadığım etmediğim bir sistemdir kendisi.
  • bu sistem ile yapı ve kredi bankasında en fazla 9099 abd doları gönderilebiliyormuş; halbuki ben 9100 dolar gönderecektim, kısmet değilmiş.
  • dun ilk defa kullandigim, son derece memnun kaldigim uluslararasi para transfer teknigi&sirketi..

once hesabimin oldugu wellsfargo ile yapi kredi'ye para gondermeyi denedim, allahtan swift kodunu bulamadik. yan taraftaki likorcude moneygram var bir de onu dene dediler. cektim parayi gittim, 4 dakikada 800$'i yatirdim arkadasin sadece adini vererek ve 18$ komisyon aldilar. bankaya havale etmis olsaydim 30$ alacaklardi. internet sitelerinde 10 dakikada ulasanindan 3 gunde ulasanina birkac secenek vardi, benimkinin acelesi yok dedim yetkiliye lakin cikarken arkadasin su an alabilir parayi dedi. sayesinde yarin 4. defa inonu kapali kombinesi sahibi olacagim, tesekkurler moneygram..

not: reklam icin para almadim..
  • atık yalnızca kuveyt türk ve bank asya ile gönderim yapılabilen sistem. yapıkredi western union ile anlaşmış durumda.

https://www.moneygram.com/…nnbl1lcumz3qsehl3ryx1rs/ buradan komisyon tutarı hesaplanabilir.
  • bir saat icerisinde turkiye'den cin'e para aktarimini saglamama yardim eden,ayni alandaki diger kuruluslardan daha ucuz olan para transfer sistemi
  • bunun iki secenegi var transfer icin, hizli ve ekonomik, hizlida 10 dakika'da gittigi, ekonomikte 3 is gununde gittigi yaziyor.
    bir kere ekonomik de gonderdim, para yemin ederim 13 gun sonra filan ulasti.

yine bir para gondermem gerekti, hizli'yi kullanamadim yine zira sadece kredi karti ile gonderiliyor, neyse yine ekonomik gondereyim dedim, su an 6. gundeyiz. dayanamayip mail attigimda da, 3 is gunu'nun nasil oldugunu anlattilar, mantik su: 3*24 = 72, bir is gunu 17-8=9 saat, 72/9=8 gun.

ar damarlariyla ilgi problemleri olsa gerek.

hizini alamayan edit:
    - sitede yazan, economy seceneginde, speed: 3 business days.
    - bana attiklari cevap: when using moneygram online’s economy service option, the funds are not available to the receiver for 3 business days.