şükela:  tümü | bugün
  • ya çok konuşmayın allah aşkına...

https://youtu.be/oiitzsuuwau?t=206
  • ergen the ilgi pıtırcıkları yine iş başında anlaşılan.

dünyadan yeni mi haberiniz oluyor? yoksa fikrimi beyan ettim, zevkler renkler tartışılmaz saçmalığı altında ilgi zevzekliği avınamı çıktınız kendi çapınızda?

interneti pislik gibi saran ota boka balon yakıştırmanız götünüzde patlar inşallah. eleştirmeyinde demiyoruz da az seviyeli mesnetli yazın.

gerçi pardon 'balon' deyince daha sağlam tartışma fitilliyor değil mi? , buda iyi kötü o leş ilgiyi yaratmak için yeterli bir sebep...
  • siz ne diyorsunuz ya, sevgilime monica belluci'yle seni aldatırım hiç düşünmem diyorum, hakkındır diyor.
    geyiğini bile yapıyoruz.
    ilahtır net!
  • bundan iki bin yıl sonra belki de roma mitolojisi seks tanrıçası diye anılacak, canlı halini görse ayakta boşalacağı kadın hakkında bizim sivilceli ergen irisi ekşicimiz gelmiş balon demiş.

seni bulurum ve sikerim, bu hiç hoş bir trolleme değil genç adam!
  • balon mu?
    oğlum balon mu görmedin, yoksa bizi mi yiyorsun?
    sen nerde güzelleştin böyle dalto.
  • dünyadaki her sözlükte "kadın" kelimesinin yanına fotoğrafının konması gereken kişidir. hani bir gün apocalypse olur, uzaylılar gelir "bunların dişisi neymiş" diye datalara bakarlarsa şanımız yürüsün bari.
  • düşünüldüğü kadar güzel olmaması 50 yaş üstü sözlük erkeklerine dert olmuştur. bu aynı zamanda dergiyle 31 çeken nesildir, çok da şey yapmamak lazım. 10-20 seneye anlatacak anıları da kalmayacak zaten.
  • sol framede görünce başına bir şey geldi sandım meğer trollmüş.
  • yani güzellik görecelidir ama senin ben göreceni sikiyim.