• düşünüldüğü kadar güzel olmaması 50 yaş üstü sözlük erkeklerine dert olmuştur. bu aynı zamanda dergiyle 31 çeken nesildir, çok da şey yapmamak lazım. 10-20 seneye anlatacak anıları da kalmayacak zaten.
  • hayallerin kadını.
  • yani güzellik görecelidir ama senin ben göreceni sikiyim.
  • ekşicilere her şeyi söyleyin, hakaret edin, değerlerini aşağılayın ama sakın monica bellucci'ye bir şey demeyin. çünkü bu kadın buranın tanrıçasıdır. kutsal bilgi kaynağının kutsalıdır.
  • öldü sanıp elime güllü yasin'i aldıran kadındır. işte öyle bi güzellik.
  • dünya üzerine gelmiş en güzel kadın
  • la bu kadına kalkmıyorsa o aleti koparıp atın la harbi diyorum bak 60 yaşındaki haliyle bile dünya üzerindeki kadınların yüzde 99undan daha seksidir bak güzel demedim farkındaysan seksi dedim bu kadındaki seksapaliteyi başka kadında görmedim abi.
  • kendisi hakkında olumlu veya -allah korusun- olumsuz bir gelişme olursa haberim olsun diye bu başlığı takip listeme eklemiştim ta sözlüğe ilk geldiğimde. ancak görüyorum ki başlığa sürekli salak salak şeyler yazılıyor.

burada kendisi ve eşsiz güzelliği, zarafeti hakkında elli sayfa yazabilirim. ancak gözü ve aklı estetikten, kadınlardan, kadınlıktan nasibini almamış zevksiz, sığ ve hırt erkekler gene salak salak şeyler yazmaya devam edecek. o yüzden bırakalım da bu güzelliğin içimizde yeşerttikleri aklımızda ve gönlümüzdeki büyüsünü korumaya devam etsin. ki ben zaten dayanamayarak, haddim olmadan bir şiir yazma gafletine düşmüştüm kendisi hakkında.
    (bkz: #111495401)

kısa keseyim, bu başlığı takip ettiğimden ötürü kendisi hakkında yerici veya ahlaka mugayir sözler sarf eden yahut sevgisini aşırı şekilde dile getiren herkesi görüyor ve çat diye engelliyorum. kendisini abartılmış bir isim olarak gören yahut ''balon'' vs. gibi seviyesiz sözlerle kıymetini düşürmek gibi boş bir çabaya giren herkese ise sadece şunu diyorum:

monica bellucci'nin sadece boynu bile yanına kıyas olarak yazdığınız her ismin komple kendisinden daha güzeldir. bunun yanında ''dünyanın en güzel kadını'' vs. gibi başlıklarda yazdığınız isimlerin dünyanın en güzel kadını olabilmesi için önce ''kadın'' olabilmesi, dış görünüşüyle mündemiç bir kadınlığı karşısındakilere aksettirebilmesi gereklidir. monica bellucci, gelmiş geçmiş ve gelecek en ''kadın'' kadındır. topuğundan saçının teline kadar kadındır. tebessüm ederken dudağının büzülüşüyle, bakışıyla, elini kaldırıp selam verişiyle kadındır. bir fotoğrafın, instagram profilinin kadını değildir. yaşayan bir hayatın içinde, oturuşuyla, duruşuyla bir kadındır. dünyanın gelmiş geçmiş ve gelecek en güzel ''kadın''ıdır.
  • benim için ilk 5'e girer.
  • birçok nesil monica ile ergenliğe girdi.
    ve bu hanımefendi ilerlemiş yaşına rağmen yaşayan en çekici kadındır.
    bilmeyenler malena filmini de bir izlesin, sonra yorum yaparsınız.
hesabın var mı? giriş yap