• italyan bir aktrist. hatirladigim kadariyla the matrix revolutions, malena ve tears of the sun filmlerinde rol almistir. su ana kadar gordugum en cekici kadinlardan biridir. malena filmi ile beni benden almistir. filmde dul kadin rolu o kadar cok yakismistir ki ona, agzindan film boyunca topu topu on-onbes cumle ve bir kac cıglık cikmasina ragmen vucudu ile herbirseyi cok guzel betimlemistir.
  • 30 eylul 1964 italya dogumlu monica belucci kariyerine 1990 yilinda ufak tefek dizi filmleriyle adim atmis ilk onemli rolu 1992 yilinda bram stoker's dracula sinda almis, bundan sonra cevirdigi doberman, malena, asterix & obelix: mission cleopatra, irreversible, tears of the sun, matrix reloaded ve revelation, passion of the christ gibi filmleriyle kariyerinde onemli basamaklar atlamis bir italyan aktristir. kendisini 2004 sonlarinda grimm brothers ve 2005 veya 2006 da lord of war filmlerinde de izleyecegimiz bu guzel otesi aktris, ayrica avrupanin onde gelen dergilerinden elle, femme, gq gibi dergilere verdigi pozlarla da erkek hayranlarinin yuregini hoplatmistir.
  • esmer guzeli gercekten mukemmellik gibi birsey olan kadin...bir de liv tyler tipki monica bellucci gibi mukemmel...ama bir de (bkz: adlari bilinen tas gibi herifler) *
  • bir çeşit afrodizyak
  • efendim kendisinin son fotograflarini gecen haftasonu gazetelerde görmüsüzdür ve kesinlikle sukut u hayale ugramisizdir, zira erkek cocuk bekleyen hanimlarin güzellestiklerine olan inanc bünyede az miktarda da olsa barindigindan bu tanrisal güzelligin hamilelik döneminde kendini asacagini, enginlere sigmayip tasacagini, görsellik ve gözellik bakimindan icimizden canim canim diye gecirecegimizi düsünürken... monica ablamizin yasadigi deformasyon bizi hüzne bogmustur, adeta.
    kendisinin derhal dogurmasini ve eski diri günlerine geri dönmesini istiyoruz bir taraftan, diger yandan da artik anne olan bir kadina nasil o gozle bakacagimizi (bkz: o gozle bakmak) bilemiyoruz. elbette ki dünyaya bir kiz cocugu hediye etmesi sevenlerini daha mutlu edecektir. tabii vincent cassel abimiz cocugun babasiysa, o kadarini bilemeyecegim. en iyisi bekleyip gorelim..
  • boxer dergisinin gecen sayıda angelina jolie ile ilgili verdigi ekinin bu ayki konusu olan super hatun. ne sozlukculer ne su ne bu o dergiyi sırf monicam icin alcam...
  • vatikana inat hamile fotograflarini çektiren dünyanin en güsel kadini. vatikan protesto etti tabii.
  • artık deva adında bir çocuğa sahip hatun kişilik.

http://www.hurriyetim.com.tr/…~6@nvid~467784,00.asp
  • guzel kadınlar cirkin erkeklerden hoslanır genellemesinin en bi kesin kanıtı.. sen bu kadar cekici ol, sonra git vincent * denen ucubeden cocuk dogur.. olmaz kardesim diyorum, esefle kiniyorum *
  • hamileyken fotoğraf çektirenler ekolüne katılmış olan hatun.
hesabın var mı? giriş yap