şükela:  tümü | bugün soru sor
 • rus göçmeni yahudi asıllı amerikalı; stajyerin iyisi, muamelelisi, tombulu... bill clinton ile yakın mesafeden yaptığı oval ofis düeti ile gündeme gelmiş, sonradan clinton'a dawa açmıştı. klington neredeyse başkanlıktan oluyordu bu süreçte; ve bir de her daim aldatılmış karısının suratına yapılan zumlar... tüm dünya aylarca bu olayı ve mahkemeyi takip etti. neticede 9 kez oturum gerçekleştirdikleri fakat penetrasyon olmadığı, sadece monica'nın oral seks yaptığı, arada da klinton'un puro kabını monica'nın orasına burasına soktuğu gibi detaylar ortaya çıktı. tabii hepsinin ortaya çıkmasının sebebi, clinton'u itirafa zorlayan monica'ya ait, üzerinde meni kalıntısı bulunan mavi elbise oldu.

  o dönemde muhtemelen dünyanın en ünlü oral seks yapıcısı olduğundan bu kadının görüntüsü televizyonda gösterildiğinde her erkek hayvanı bıyığını burar, zkini toşmağını avuçlar, mest olurdu. kaç kadın monica haberleri yüzünden televizyonu camdan atmıştır bunu diyen yok.

  olaydan sonra monica süper para götürdü; çanta sattı, kitabı yazıldı, dergilerde pozları çıktı, parayla rus diplomatlarına verdi, diyet programını sattı, meme sağdırdı falan. ama sonra nasıl oluyorsa internetten hep kayboluyor bunlar.
 • oral seksin ne demek olduğunu ilkokuldaki çocuklara bile öğreten hatun
 • kadinin asil meslegi pr elemani. simdilerde fox tv de bay kisilik adinda bir program yapiyor. ne alaka anlamadim bende
 • saglam makina. beyaz saray'da kadrolu cocksucker.

  - cok kotuyum bilemiyorum. sinirlerim bozuk. her an iran'a, libya'ya, suriye'ye nukleer fuzeler atabilirim.
  - hemen monica'yi cagirin... ba$kan sinirlendi.
  - hepsini haritadan silicem!
  - biraz daha dayanin sayin ba$kan!...
  - hepsini dumduz edecegim, gonderecegim $eyleri, basacagim dugmeye, insani yardim konvoylari yola ciksin...
  - nerede kaldin kiz?
  - geldimph i$te, stajph deftterigh yaziydumph...
 • (bkz: second lady)
 • london school of economics'de sosyal psikoloji alanında yüksek lisans çalışmalarına başlamak üzere olan psikolog.
 • vatan gazetesi'nin haberine göre; yüksek lisans için londra'ya taşınma kararı, ingiliz siyasetçiler tarafından memnuniyetle karşılanan insan.
  (bkz: hmm)
 • 17 ocak 1998 cumartesi drudge report'ta yayımlanan bir haber ile ortaya çıkan skandalın iki ba$rol oyuncusundan, puro ile daha içli dı$lı olanı..

  21 çar$amba washington post olayı sütunlarına ta$ımı$tı. artık 9. günün sonunda pazartesi sabahı kamuoyunda çokça konu$ulan ili$ki için 4u sözleri söylemi$ti..

  "now, i have to go back to work on my state of the union speech. and i worked on it until pretty late last night. but i want to say one thing to the american people. i want you to listen to me. i'm going to say this again. i did not have sexual relations with that woman, miss lewinsky. i never told anybody to lie, not a single time — never. these allegations are false. and i need to go back to work for the american people."

  biz buna erhan savunması diyoruz daha çok. sicilya savunmasi'ndan çok daha basit olsa da, hayatın her noktasına uygulanabildiği için daha avantajlıdır..
  clinton, "bu kadınla cinsel ili$kiye kesinlikle girmedim" diyor, böylece yalan da söylemiyordu. ama "22 ya$ındaki stajyer kızımız en az 9 kere oral seks yaptı, 10-15 kere telefonda seks yaptık, içmeden önce purolarımı vajinasında test sürü$üne dahil ediyordum" demiyor, bir gerçeği açıklamıyor, onun yerine ba$ka bir gerçeği açıklayarak, yalan söylemeden gizleme yapıyordu..

  edit: erhan pardon.
 • "how to suckseed in the white house" adında bir kitap yazmasını beklediğimiz stajyer kişi...
 • dünyaya oral seks yapması ile nam salmış belkide tek dişidir. tabiki bunda oral seks yaptığı beyefendinin rolü çok büyüktür. örneğin bana oral seks yapsa bırakın dünyayı, çevremdeki birkaç abaza arkadaş dışında kimsenin haberi olmazdı.