• ergonomik çalışma koşullarını sağlamaya çalışmakta olan kişidir.

monitörün en üst kısmı göz hizasında olmalıdır. sandalyeyi indirmek veya monitörü yukarı çevirmek bunun çözümü değildir. muhtemelen masa yüksekliği uygun değil veya monitörün yükseklik ayarı mevcut değil.

1 top a4 kağıdı yerine farklı bir nesne koyulabilir.
  • kurumsal firmalarda hele hele bankalarda ofise yeni malzeme alınmasının bürokratik işlemlerinden haberdar olunsa açılmayacak başlıktır.

ayrıca, monitör veya laptop yükselticilerin en dandiği bile 150 tl civarından başladığı için mümkün olan en ekonomik çözümü üretmiş çalışandır.
  • a4 kağıda müthiş zam gelmesiyle artık onu bile bulamayacak çalışandır. başka ürünlere yönelmesi gerekir.
  • ekonomisini düşünen insandır.

1 top a4 20 tl, sağlıklı bir boyun paha biçilemez.
  • o a4 oraya konulduğunda a4 kağıdı 7 tl idi.
  • olm o da birsey mi, zamaninda kapalicarsi'da dovizcilere bilgisayar programi satiyordum.

bilgisayari acmak icin masanin altina egildim, herif bildigin dolar destesini masanin ayagina destek yapmisti amk. o da yetmiyor gibi kalan dolar destelerini de masanin altina koymus oyle duruyorlardi.

tam egilmis, gotumun catali cikmis, elimde tornavida bilgisayara girisecekken hayattaki amacimi sorgulamama neden olmustu.
  • bu a4 kağıtları gün sonunda eriyip bitiyor mu? her gün yenilemek mi gerekiyor da böyle bir “israf” tablosu çiziliyor? bir kere koyuyorsun kalıyor, en fazla stoktan bir kereye mahsus bir tane fazla a4 top kağıt çekmiş olursun. akşam evinize mi götürüyorsunuz da bu gariban cırlıyor böyle?
  • evde calculus koyarak hallettiğim sorun.
  • o bir altmis birlik insan benim işte.
hesabın var mı? giriş yap