şükela:  tümü | bugün
  • çeşme marinada yeni bir babylon mekanı. güzel yemek, güzel müzik gibi bir iddiaları var sanırım. göreceğiz.
  • kapladığı alan itibariyle marinada epey yer etmiş mekan. son günlerde çeşmeye akın eden bi takım köşe yazarlarının dilindedir. dışardan hoş görünmekle birlikte, hesaptan tırsan bünyeye ancak uzaktan şöle bi bakma şansı veren mekandır. bi de barı çok güzel. dekorasyonunu çizimini bilmemnesini yapan kimse tebrik koyuyorum. kışın açık olcağı da rivayetler arasında. işte o zaman gidilir arkadaş.
  • marinada şöyle bir arzı endam edelim dedik.tıkır tıkır dolanıyoruz.efenim bir latin müziği ama en canlısından.çikolata kaplı bir afro bayan elinde mikrofonla bir güzel söylüyor.ortamda bir marjinal bir marjinal.adım atmak istiyoruz ama götümüz yemiyor hesabı girdiği yerden çıkaramayız diye.neyse öyle geçerken görmemiz bile yetti ilerde büyük adam olunca* hırs yaptım gidicem.
  • (bkz: #20339705)
  • dekorasyonu aşmış bir mekan. girdiğimde "rolling in the deep" çalıyordu. uzun bir süre canlı çalınıp söylendiğini anlamadım. kulağım iyidir, demek ki grup gayet başarılı idi.

kokteylleri de güzel. yemeklerini başka baharda tadacağım.
  • deli gibi özlenebilen bir mekan aynı zamanda