• çin'de kendi markası için yaptırdığı elektronik ürünleri satan firma.

fiyatlar uyguna benziyor epey bir de indirim kampanya vs ile sektöre girmişler ama ürün kaliteleri şimdilik belirsiz.

sosyal medyada ve google reklamlarıyla yardırıyorlar.

https://www.monofiyat.com/

bu saatten sonra çin menşeli ürünlerin akıbetinin ne olacağı bu sitenin akıbetini de direkt etkileyecek gibi görünüyor.

covid-19
  • 2 gün önce sipariş vermiştim. paketim bugün ulaştı. ürünlerim gayet iyi ve şık paketlenmişti. kargoda zarar görme olasılığı yok. iphone için şarj kablosu almıştım kablo sorunsuz çok iyi çalışıyor.
  • dün sipariş ettiğim ürün gelsn diye beklerken hıyar çıkmamasını umuyorum.
    edtleyeceğim

edt: kargom geldi. çok da uzun sürmedi. açıkcası tam bir f/p ürünü. yani check ettiğim kadarıyla kalp atışları ve tansiyonu ölçerken loto rakamları gibi sallıyor ama beni çeken şey ; aramalar ve whatsp bildirimlerinin gelmesi, ek olarak adım sayıp belirlediğin zamanlarda uyarılar vermesi . 50 tllik ürnden fazlasını da beklemeyin yani

edit2: ömrü 2 hafta felan sürdü. şu an açılmıyor bilginiz olsun
  • 130 liraya 4k aksiyon kamera satan site.
    https://www.monofiyat.com/…yon-kamera-siyah-p-10544

3 tane sipariş verdim.
    duruma göre editleyeceğim; bakalım kazıklandık mı yoksa dürüst bir site mi.

edit: siparişim 3 gün sonra ulaştı ve kameralar gayet güzel.
    şimdilik güven verdi site.

görsel
    görsel
  • burdan kesinlikle alışveriş yapmayın, müşteri hizmetlerinde tek kişi çalışıyor, doğru düzgün bilgi vermiyor,
    (siparişimin kargo takip numarası dağıtıma çıkınca verilcekmiş, kargoya verilmiş) dağıtıma çıktı demek ufak bi çakallık sanırım, hani kargo evinin ordaki şubeye gelir de öyle dağıtıma çıkar ya bu o dağıtım değil, bunların teslim şubesinden çıkmasından bahsediyorlar) saçmalık.

bir de hızlı teslimat yazmışlar kocaman. bende buna aldandım.
    güvercinle hızlı teslimat yazsaydınız keşke. diğer siteler hızlı teslimat derken gün içinde teslim bile ediyor.

ürünün faturasını kesebiliyorlar ama kapıya gelmeden iptal edemiyorlar. kargocuyla ürünü geri yollayacakmışım falan. eh.
  • web sitesi çok kullanışlı olan sanal elektronik mağazası. mağazadaki ürünlerin çeşitleri çok fazla ve her bir ürün sadece bir görselle gösteriliyor. diğer büyük alışveriş sitelerinde aynı ürünün 1000 farklı satıcı tarafından ilana koyulması ve bu tüm ilanların listelenmesi çok sinir bozucu: bir kaç ürün bakayım derseniz kendinizi aynı ürünün 25 rengi için 25 farklı ilanı geçerken buluyorsunuz. bu sitede ise ürünün çeşitleri büyük görsellerle tek sayfaya düşüyor. her ürün için ürün sayfasına girip çıkmaya gerek kalmadan inceleme yapabiliyorsunuz. ürünlerin tasarımları çok başarılı ve çok çeşitli. beğeneceğiniz bir tasarım mutlaka çıkar. fiyatları ise gördüğüm kadarıyla türkiye'de en uygunu.

şu bluetooth hoparlörü bayılarak aldım, çok temiz ve yüksek ses vermekle birlikte iyi bir dekorasyon oluşturuyor evde: https://www.monofiyat.com/…uetooth-hoparlor-p-10392
  • sosyal medyadaki reklamına tıklayıp başta siteye de ürüne de güvenemesem de en fazla 129 lira kaybederim nolacak diye aksiyon kamerası aldığım site.

ürün şaşırtıcı derecede iyi çıktı. tüm bağlantı ve koruyucu ekipmanı ile birlikte geldi. korumalı poşedin içine koymuşlar ürünleri, paketleme açısından pek iyi değildi. ama geçen haftasonu ürünü denizde deneme fırsatım oldu. görüntü kalitesi, kullanışlılığı falan fiyata göre mükemmel. şarj süresi idare eder. site güvenimi kazandı. öneririm.
  • uygun fiyatlı bir kablolu kulaklık alıp memnun kaldıktan sonra bir de uygun fiyatlı kablosuz fare aldığımda beni yine memnun bırakan site olmuştur kendileri. bundan sonra fp ürünü aradığımda ilk aklıma gelen yer burası olacak. umarım çizgilerini bozmazlar.
  • kulaklıklarından birini açıp baktığımda (mf acoustic 0461 kulaklık) ürün özelliklerinde aynen söyle yazıyor
    --- spoiler ---

mükemmel ses kalitesi
    --- spoiler ---

yani kime göre mükemmel hacı? zaten 150 liraya bt 5.0 bulunan kulaklık satıyorsun. nasıl mükemmel?
  • (#108412510)

ev ahalisinin kablo ve sarj adaptörü derdini sonunda bitirebildim galiba.

baya bir alışveriş yaptım.

kargolar hızlı (bulunduğum şehirden kaynaklı da olabilir)
    ürünler kendi kutularında değil de monofiyat'ın kendi kutusunda sağlam muhafaza edilmiş bir şekilde geliyor.
    kutuya verilecek maliyeti malzemeye vermek daha mantıklı bence.
    aldığım ürünlerin hiçbirinde sıkıntı çıkmadı baya memnun kaldım.

youtube'da bu ürünleri alıp inceleyen biri olursa daha iyi olur gibi.
    çoğu kişi isminin bilinmemesinden dolayı tereddüte düşüyor haliyle.
hesabın var mı? giriş yap