1. 94 seneli rem lp'si. grubun en kadri bilinmemiş albümleri belki de. out of time gibi dünya piyasasında etkin olmalarını sağlamış bir albüm ve automatic for the people gibi yüzyılın albümleri türü listelerde herdaim varolan bir albümden sonra onlar için bir miktar fiyasko olmuş, michael stipe'ın gruptan daha çok öne çıkmaya, tek başına dergilere kapak olmaya başladığı, grubun aids, eroinmanlık gibi asparagaslara maruz kaldığı zor bir dönemde çıkmış; sert, automatic for the people gibi fazla produced, tam akustik olmayan bir albümden sonra, oldukça çiğ bir rock'n'roll. strange currencies, you, i don t sleep i dream gibi şık şarkılar içeriyor, yukardakilere ilaveten. courtney love'la birlikte bizim en sevdiğimiz rem albümü. (ben bir de up'ı çok severim.)
  2. www.monster.com istediiniz ulke, eyalet, sehirin adini ve ilgi alaninizi girerek sirketlerin actiklari pozisyonlari gorebildiiniz, ucretsiz cv birakabildiiniz guzel bi site.
  3. turnesi sirasinda baterist bill berry nin beyin kanamasi, vokalist michael stipe in fitik ameliyati, basci mike mills in de galiba bagirsak ameliyati gecirdigi, kayit sureci sikintili gecen rem albumu. elestirmenlerce yere goge sigdirilamayan, fakat grup uyelerinin hakkinda, "aslinda biz saf bi rock albumu yapmak istiyorduk ama tam olarak beceremedik sanki" dedikleri album. aman efenim estagfurullah diyesim var. cunku bu albumde elemanlarin yakaladigi sound a benzer bir album rock tarihinde daha once hic duyulmamisti. (dis ses: oooovvvvvv)
  4. ilk çıktığı dönemde sabah akşam dinleyip ezberlediğim albüm. çok iyi bir albümdür, gerçekten de kadri bilinmemiştir. sürekli dinlenildiğinde insanı psikopatlaştıran bir havası vardır. yaklaşık 9 yıl sonra tekrar baştan sona dinledim geçenlerde. iyi. çok iyi. hele you'daki arıza halleri süper. boş yoktur.