şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir enerji içeceği. red bull'un izinden giderek içecek markası değil çeşit çeşit organizasyon yapan deli bir marka haline geldi. sponsoru olduğu motorsporları isimlerinden birkaçı için,

  (bkz: michael schumacher)
  (bkz: nico rosberg)
  (bkz: mercedes gp)
  (bkz: valentino rossi)
  (bkz: stéphane peterhansel)
  (bkz: guerlain chicherit)

  ve tabii ki monster ismini gymkhana'lar ile duyuran adam. (bkz: ken block)

  not: aynı zamanda türkiye piyasasına girmesini en çok istediğimdir. kendilerine sticker isteyen ve bu konuyu da soran bir mail atmıştım, ta california'dan sticker'ları yolladılar ancak asıl soruyu geçiştirdiler. sticker'lar da kaskta şahane duruyor.
 • şimdiye kadar içtiklerim arasında en çok enerji veren enerji içeceği. mavisi de fena değil ama yeşil olanı pek lezzetli.
 • gece vakti innsbruck'ta otobüs beklerken, dodge ram marka amerikan tankı yanımıza yanaşıp "adres soracak heralde bu tosbikler" diye düşünürken kişi başı beşer tane kutuyu bize vererek bizi mutlu eden firma. ayrıca mavi, yeşil ve sarı olmak üzere üç ceşidi bulunur. sarılısı acı badem aromalı olup tarafımca hiç sevilmemiştir ama yeşillisi *şukeladır. bir kutusu 500 ml olan bu içecekler 100 mlsinde 48 kcal enerji icerir.
 • türkiye pazarına resmi giriş yapmış olmasa da yurdumun dört bir yanında logosuna rastladığım enerji içeceği.

  ttnet reklamında, şapkadaki hayvan gibi monster logosu nasıl gözden kaçar arkadaş ? yoksa bilerek yapılmış nefis kıvrak bir hareket midir ?

  http://www.youtube.com/watch?v=xga22gkeqxy

  bu arada en son bu sabah mat siyaha boyanmış bir kamyonetin kapılarında ve kaportasında logosunu gördüm. sanırım oto sanayiye çıkartması çoktan düşmüş bile.
 • mavi lo-carb olanına hastayım. redbull, burn, o bu şu kıyaslamasına girmeyeceğim hepsinin yeri ayrı. ama bunun içim lezzeti olsun, 500ml (daha fazla oluşu) gayet tatminkar olması falan... çok iyi. iç iç bitmiyor mübarek ki insanı zinde tutuyor.

  bittabi, vodka&monster falan denemeyin olmaz. tat vermez. alkolle karışacak kıvamda bir tadı yok. ya da damağımız alıştı vodka&redbull'a ondan olmuyor gibi geliyor.
 • 3 sene boyunca hemen her gün içerek mal gibi bağımlısı olduğum türkiyeye dönünce deli gibi aradığım süper içecek. enerji kısmını pek sallamıyorum zira enerji falan verdiğine inanmıyorum. ama tadı eşsiz. hele ki sıcak havada buz gibi mavi lo-carb içiliyorsa. regular olan yeşil monster da fena değildir ama turuncu kutuda satılan khaos tam bir facia. denemek için bile tatmayın.

  bu arada bu meredi istanbulda nerlerde bulabileceğimi biri söylesin, amazan günü fakir doyurucam.
 • türkiyede olsa da içsek dediğim, çeşit çeşit renk renk efsane.
 • avrupa'da herkesin elinde olan, deli gibi tüketilen ve herkesin üzerinde şapkasını, t-shirt'unu ya da çantasını görebileceğiniz enerji içeceği.
 • türkiye piyasasına girmekte çok geç bile kalmışlardır. red bull pahalı, diğerlerinin en kalitelisi burn, siz düşünün artık. driftçizade ken block efendi ile birlikte her kumaş parçasına monster energy logosu basılıp satılıyor etrafta, marka bilinirliği had safhada. yetkililere sesleniyorum.
 • türkiye pazarına giriş yaptı mı yapacak mı bilmem ama az evvel nöbetçi tekelde görüp, onu görene dek aldığım 4 çeşit içeceği geri bıraktırmış enerji içeceği markası. yeşil ve mavi olanı vardı. global nakliyat diye bir şirketin ithal ettiği yazıyordu 500 ml'lik 'monster' kutuda.

  tadı hakkında naçizane eleştirim -hey jeffrey monster lafım sana- : yeşilinin şekeri yüzde 6 oranında düşürülürse olay tamamdır, akıt gelsin.