şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: fokus bilgisayar)' ın üretmiş olduğu türkiyedeki en performanslı notebook markası.
  • pavyon ışıkları gibi yanarlı dönerli, janjanlı süper ötesi bir notebook markası. ben hiç oyun oynamam diyen bir insanı bile yola getirecek cinsten.
  • monster x7200 server modelinde intel xeon 6 çekirdekli işlemci kullanan mobil server markası. notebooklarını 30 gün sıfır ölü piksel garantisi altında satmaktadır.
  • türkiye'de çok tanınmayan dizüstü bilgisayar markası. tüm modellerde işlemciyi görmek içn yapılması gereken tek şey alt kapağın vidalarını sökmek. bir hp,asus alırsanız ekranı bile sökmek zorunda kalabilirsiniz.
  • toplama pc mantığı ile laptop toplayıp satan, satış sonrası hizmetlerinin gerçekten çok iyi olduğu bir laptop markası.
  • yaptıkları internet sitesi ile bana oha dedirtmiş diz üstü bilgisayar markasıdır. anlatmakla olmaz gerçi ama şöyle izah edeyim, bilgisayarın ekranının mat lcd olmasından birincil hdd için ssd, ikincil hdd için 500 gb kapasideli disk seçimine, hatta ikiz disk kullanıp raid konfigürasyonu hazırlanmasına kadar seçip anında fiyat görebiliyorsunuz. yok ya valla girin bakın, kendiniz çüş deyin.

aynı konfigürasyonda (ki bulunabilir mi onu da bilmiyorum) markalı bir ürün almaya kalksanız rahat 8000 tl bayılacağınız ürünü 3000-3500 tl civarına almak mümkün kendilerinden. biraz ağır mağır büyük ama, büyük ihtimal bir sonraki dizüstü markam olacaktır kendileri.
  • bu yakınlarda almaya niyetlendiğim laptop markasıdır. 11 inçlik içinde gt 650m ve i7-3610qm bulunan minik bir canavar gördüğümde omuzlarım benden çok sevindi diyebilirim.
  • alienware dan bile iyi ve ucuz olan oyun bilgisayarı markasıdır. çok kalitelidir. genellikle msi kasası kullanır. içindeki parçaları kendiniz seçebileceğinizden size en uygun bilgisayarı üretebilirsiniz. yanında işletim sistemi almama gibi bir özelliğide vardır, bu size yaklaşık olarak bir $600 kazandırır. diğer laptoplar gibi ekran kartı, işlemci ve anakart birleşik olmadığından eskidiğinde veya bozulduğunda değiştirebilirsiniz. özellikle servisini herkese tavsiye ederim; ekranda bir ölü piksel çıkmıştı, garantiye gönderdim ve bir gün kargo, bir gün tamir, bir gün geliş, toplam 3 günde bilgisayar elime ulaştı. buraya kadarkiler iyi yanlarıydı.

kötü yanları:
    -çok ağır.
    -turbo fan açınca çok ses çıkıyor.
    - yazın hem turbo fan, hemde soğutucu kesin gerekiyor.
    -oyun bilgisayarı olduğu için laptopların dahili mouselarına çok önem vermemişler.*

aynı zamanda geçen gün netbookunu gördüğüm markadır. başka hiç bir marka netbooka ekran kartı bile koymazken monster küçücük netbooka 3gb hd5670 sığdırmıştır.

adam gibi büyük bir şirketin bu markayı getirmiyor olması, ttnetin bizi kazıklıyor olması kadar büyük bir utançdır. tabi ki de getirenleri de görüyoruz, mesela bir hp veya casper bozulduğu anda bitmiştir çünkü; ya garantiye gönderilince bilgisayarınızı bir daha göremezsiniz yada garantiye gönderme sürecine bile gelemezsiniz* ama monster, garanti ve tamir konusunda türkiyede çok hızlıdır. *
  • şu sıralar üniversiteye merhaba kampanyası adı altında 16 ekim teslim tarihli cihaz almak kaydı ile 750 tl indirim yapan marka.
  • 3 ay bekleme kaydı ile %25 indirim veya 750 tl+kdv indirimi yapan firma tabi bu kampanyalar her zaman olmuyor takip etmeniz lazım.