şükela:  tümü | bugün
 • pavyon ışıkları gibi yanarlı dönerli, janjanlı süper ötesi bir notebook markası. ben hiç oyun oynamam diyen bir insanı bile yola getirecek cinsten.
 • monster x7200 server modelinde intel xeon 6 çekirdekli işlemci kullanan mobil server markası. notebooklarını 30 gün sıfır ölü piksel garantisi altında satmaktadır.
 • türkiye'de çok tanınmayan dizüstü bilgisayar markası. tüm modellerde işlemciyi görmek içn yapılması gereken tek şey alt kapağın vidalarını sökmek. bir hp,asus alırsanız ekranı bile sökmek zorunda kalabilirsiniz.
 • toplama pc mantığı ile laptop toplayıp satan, satış sonrası hizmetlerinin gerçekten çok iyi olduğu bir laptop markası.
 • bu yakınlarda almaya niyetlendiğim laptop markasıdır. 11 inçlik içinde gt 650m ve i7-3610qm bulunan minik bir canavar gördüğümde omuzlarım benden çok sevindi diyebilirim.
 • şu sıralar üniversiteye merhaba kampanyası adı altında 16 ekim teslim tarihli cihaz almak kaydı ile 750 tl indirim yapan marka.
 • 3 ay bekleme kaydı ile %25 indirim veya 750 tl+kdv indirimi yapan firma tabi bu kampanyalar her zaman olmuyor takip etmeniz lazım.
 • performans/fiyat oranının yüksek olmasından dolayı tercih edilesi yüksek olan buna rağmen 17 eylül dağıtımının an itibariyle hala dağıtılmamış olmasından dolayı alırken tekrar düşünülmesi gereken bilgisayar markası.
 • okula dönüş kampanyasıyla w110er modelini aldığım notebook. teslimatta yaşanan gecikmeden dolayı özür olarak 500 gb olan hard diski 750 gb'a çıkarmışlardır. o yüzden "türk esnafı kafasında" yakıştırması biraz acımasız kaçmaktadır.
 • kendilerinde beğendiğim bir bilgisayar vardı. 1500 lira indirimli 1,5 ay sonraya teslim kampanyaları vardı. bilgisayarın kalınlığı için ise 55 mm yazmışlar. sırf bu yüzden bilgisayardan vazgeçtim. dün teknosa'da - bakın teknosa'da diyorum - işlemci chipseti bir üst model olan ve diğer her özelliği aynı olan hp bilgisayar 100 lira daha ucuzdu. hp de indirimdeydi doğal olarak. hp 2 cm daha ince. üzerinde orjinal windows 8 kurulu olarak geliyor, windows'u orjinal kullanmak istemeyebilirsiniz ona bir şey demem fakat monster notebook bunun için kallavi bir ücret istiyor. kim ne derse desin bir yerel firma yerine uluslararası bir firmanın garanti ve servis imkanlarını tercih ederim. hp'nin yeni serilerini bilmem, fakat eskiden evimize doğal gaz bağlanmadan önceki 5 günde sırayla bir hp laptop'u kucağımıza alıp ısınırdık.

  kısacası indirimlerin havada uçuştuğu bilgisayar piyasasında her ne kadar canavar laptoplar üretseler de, gün oluyor ki daha iyi ve daha güvenilir firmalar monster notebook'tan daha güzel ve daha cazip bilgisayarlara daha az paralar isteyebiliyorlar. bu da onların piyasada bulunuş iddialarını tersine çıkarıyor ve firmanın çekiciliğini, elle tutulur yanlarını engelliyor. kendilerine tavsiyem karlarını azaltıp, belli başlı yenilikler yapmalarıdır. biz bu piyasanın burasında isim yaptık, ne yapsak millet ucuza canavar laptop satan bir tek biz varız mantığından kurtulmaları gerekmektedir.